Účes "podkova"

mihaja
13. dec 2013

Ahojte maminy, máte niektorá účes tzv. podkova-v predu dlhšie skoro po ramená a vzadu fest vystríhané? Ak áno neposkytli by ste foto, kľudne len z boku a hlavne zo zadu. Mám celý život dlhé vlasy a chce to zmenu. Len by som potrebovala foto na ukážku kaderníčke-na nete som nič moc nenašla.

sante81
14. dec 2013

www.google.com stačí zadat učes podkova a mas tam fotiek asi milion. dakujem za spríjemnenie rána

nice202
14. dec 2013

skus si vazne vyhladat na google.com a zadas tam presne "uces podkova" najde ti tisic fotiek....

freyjanr
14. dec 2013

@mihaja ten uces sa vola mikado 🙂 😉

luba28
14. dec 2013

@mihaja aano je to mikado a mne velmi vyhovuje,....

linda20111
14. dec 2013

@mihaja ja som to mala pred 2rokmi, nechcem nikdy viac.. od kadernicky som odchadzala spokojna, vyzeralo to super, ale potom ako mi vlasy rastli vyzeralo stale horsie, bolo by treba ist ku kadernicke castejsie, ale nemala som cas, tak som len cakala kedy mi vlasy dorastu aby som mala naspat ako predtym 🙂 🙂

andrejka1978
14. dec 2013

@mihaja ja som tiez mala dlho dlhe vlasy. dala som si uces podobny ako podkova ale s tym rozdielom ze dlzka vlasov je vsade rovnaka a vzadu je to vystrihane a trochu aj po bokoch po celom obvode prestrihane aby to pekne drzalo. urcite si nedavaj vpredu dlhsie a vzadu kratke. rovnaka dlzka je praktickejsia a nevyzera to potom tak komicky ked to trochu vyrasta. ja som velmi spokojna,dlhe vlasy nikdy viac. fotku nemam zial ziadnu aktualnu. vyber si ale dobru kadernicku,lebo ja som sa bola dat strihat 2x. ta prva to uplne dovrzala............