Učenie psa

17. nov 2023

Dobry vecer, da sa naucit 10rocneho psa v pripade „nudze“ ist na 1 miesto v byte?

Trochu objasnim situaciu.

Neni to moj prvy pes, pes cika ,vyprazdnuje sa samozrejme cely zivot vonku,nikdy nemal podlozku doma.
ide o to ze ked mu zahapruje pankreas- bol u veterinara,krmivo zmenene- lieky nie su potrebne ,tak ho prezene ked sme neni doma.
Je to obcas ,ale to obcas sa udeje stale v detskej izbe .🤦🏼‍♀️na koberci.
Deti su z toho pomaly na prasky.

Ano -je riesenie ho prestahovat do predsiene , ale pride mi to krute ,nakolko ma cely zivot volny pohyb po byte ked nie sme doma.
On ma vlastne to svoje miesto keby daco ale zle miesto😂

Dakujem za pomoc ak nejaka existuje😂😂

colsami
17. nov 2023

Riesenie je zavriet dvere do detskej izby a nechat psikovi lem tie miestnosti, ktore by vam neprekazali ked sa stane nehoda. Kym ste prec. Absolutne nic na tom nie je krute, to je len a len Vas pocit, psovi to je fuk. Pozna cely Vas byt a i tak psik ten cas kym ste prec prespi, nepotrebuje ako vybeh cely byt.

A ano vacsinou si vyberu koberec, nie dlazku dlazbu, tak Vam odporucam zohnat nejaky stary, alebo lacny, co Vam nebude prekazat ked ho pospini.

isis234
17. nov 2023

Ano, v nedeľu o 18 hod. na RTVS 1 - program Najvernejší. Pozrite si i v archíve. Je tam i adresa, môžete im napísať.
Mali staršieho psa,, tiež niečo podobné ako píšete. Naučili ho na 1. miesto. v pohode.

autor
18. nov 2023

@colsami ano mas pravdu ja viem ,psovi je to fuk ,spi….
@isis234 velmi krasne dakujem urcite to pozriem😊

j_m
19. nov 2023