Učenie jazyka v hladine alfa

wexy
20. dec 2014

Ahojte mate skusenost ucenim jazyka v hladine alfa? (doma) Chcela by som to vyskusat ale nie je to lacna zalezitost. Poznate to mate s tym skusenosti?

kengurica
20. dec 2014

Prihlasila som nsa z Uradu prace na kurz cudzieho jazyka...no to sme vobec netusili, ze to pojde touto "metodou"..........Ja som anglictinu ovladala, len som potrebovala trovchu konverzacie....
Je to straaaasna kravina, zatial nepoznam niekoho, kto by sa takto cudzi jazyk naucil (ak ano, dajte vediet).
Predstav si pocuvat toto: prva veta je povedana po slovensky, ALE v anglickom slovoslede !!!! - a potom ide dalsia veta po anglicky.....A ty stale rozmyslas, co ta veta po slovensky mala znamenat.... Nemali sme z toho nic. Esteze nam to lektorka vynahradila klasickou vyucbou....
Cloveku, ktory tym jazykom nehovori, to podla mna nic nemoze dat, pretoze su v tych jazykoch velke odlisnosti....A to sa bez vysvetlenia a pochopenia neda....
A o tom "dostavani sa do hladiny alfa".....no pochybujem, ze v nej niekto zo zucastnenych bol.....

bonaqa2013
20. dec 2014

Moj brat kedysi dávno bol tiež na takomto kurze cudzieho jazyka. Že v hladine alfa. A naučil sa ho.... Podľa mňa blbosť

horana
21. dec 2014

Mojmu otcovi preplatil tuto metodu zamestnavatel pred par rokmi, dokonca seriu kurzov ktora slubovala ze sa sz urovne mierne pokrocily dostane na profi uroven, trvat to malo velmi intenzivne cca 2 mes., uz si nepamatam tu presnu sumu ale zavratna, prax...no ..ehm... 😀 boli tam viaceri kolegovia ani jeden z nich sa neposunul temer vobec 😠

stary_ujco
21. dec 2014

Finguje to. Ako biznis plán, ktorým z ľudí vytiahnuť peniaze. Za seba môžem povedať, že fungovala direct method for english. Trochu nezvyčajný model, nie lacný a ani nie rýchly. A narovinu: niekoľko týždňov bežného života v USA ma posunulo o dva roky štúdia.