Učebnice na výučbu angličtiny na 1. stupni ZŠ

montemotherone
5. júl 2020

Ahojte, mám otázku na učiteľky angličtiny. S ktorými učebnicami máte dobrú skúsenosť? Vďaka 😊

pokemonkaa
5. júl 2020

kolegyna pracuje s Busy Bee

brita
5. júl 2020

Za mna urcite Busy bee.Z Family and Friends sa mi zle ucilo.

lucik194
5. júl 2020

dcery mali busy bee obe dva roky, je to strasna kniha, stale dokolecka to iste v podstate sa nic viac nenaucili len stale opakovali co uz vedeli zo skolky, ta kniha bola vydana pred 15 rokmi (plus minus) prvy raz, teraz su len novsie vydania ale koncept je stale ten isty
potom starsia uz presli na "Project" ten je ovela lepsi

montemotherone
autor
5. júl 2020

@lucik194 v čom sa ti zdá lepší?

lucik194
5. júl 2020

@montemotherone viac sa toho naucili, to busy bee je naozaj jednoduche, stale sa opakujuce veci, slaby resp skoro ziaden progres, za dva roky s busy bee sa v podstate nenaucili nic viac ako to to vedeli za necely rok zo skolky,
vela sloviciek, rozhovorov, pocuvania na www stranke.....

lucik194
5. júl 2020

este ma napadlo, v tom busy bee su aj popisky po slovensky
mali sme jednotku a dvojku doma

montemotherone
autor
5. júl 2020

@lucik194 pozerám project, ale nie je to až od II. stupňa?

kristinajo
5. júl 2020

U nas ucia kolegyne z Happy house ( vymenili pred par rokmi tie Busy bee, po porade s kolegynami z 2.stupna...) a su spokojne. Vraj lepsia ucebnica

lucik194
5. júl 2020

@montemotherone u nas to mali od 3 triedy

lucik194
5. júl 2020

@montemotherone a druha ma inu knizku, taku cervenu len ju nikde neviem najst,

mirage
5. júl 2020

busy bee je hrozna, ja mam rada Family and friends, alebo Discovery Island

kaktus87
5. júl 2020

Co poviete na tuto knihu pre prvakov, poznate niekto?

jumama
5. júl 2020

Nasi maju Playway to English a v kombinacii s ich uckou je to dobra kniha. Je k tomu aj CD s hrami a aj slovka cez apku wocabee sa ucili.

montemotherone
autor
6. júl 2020

@jumama vyzerá to dobre

poopsie
6. júl 2020

Pokiaľ sa školský systém nezmení, je jedno z čoho sa budú učiť, my sme vždy začínali od začiatku a keď už na VŠ zacnes štvrtýkrát od zaciatku, mas z toho taký guláš.. Že až.. Uz ani nevieš co je pritomny ani minuli, hotový mis mas.. Kazda ucitelka inak vysvetľuje... Pri jednej som tak strasne dobre prosperovala.. A potom to slo dolu vodou..

jumama
6. júl 2020

@montemotherone Oni mali ale aj naozaj dobru ucku, taku hravu. Prvy, druhy rocnik, kym sa ucili len pisat, tak to bolo zas opakovanie zo skolky, no treti strvty, to sa vela pohli dopredu a vela sa naucili. ANJ bol chvilu najoblubenejsi predmet 🙂

matejkoo
24. sep 2020

no aj my sme vcera vyfasovali Busy Bee, na vyber zial nie je, treba uhradit, co povedia.. A od zaciatku zacnu hello, my name is... Nas mal odklad, takze v skolkach chodil este aj 2 roky na taketo zaklady. Ale aj tak najviac sa naucili z rozpravok atd..alebo sa obcas s nimi rozpravame po anglicky my. Skoda, ze netriedia deti podla urovne, takto sa tam bude polovica nudit. Synovi preto platime i anglictinu sukromne 🙂