Typ sexi prádla pre malé prsia

12. okt 2020

Myslím niečo erotické napr korzet body s čipkou alebo čosi viac kreatívne čo dobre sedí na malých prsiach a nepôsobí to lacno a smiešne 🤗 idem si to kúpiť prvýkrát tak nech mám nejakú predstavu. Ďakujem

limetka69
12. okt 2020

Ja mat krasne male prsia, tak si kupim len tie snurky obvodove.

autor
12. okt 2020

@limetka69 práveže tie prsia až tak krásne nie su :( odkojené áčka .. chcela som niečo čo ich trošku opticky zväčší a zvýrazní .. sedia mi braletky ale v tom ich mám zboku malé .

limetka69
12. okt 2020

Aaaaale pre muza su krasne vsetky, hlavne tie, s ktorymi sa moze hrat. 🙂 (ja mam DD skoro po pupok, otras) muz oceni, to pradlo, telo uz pozna. Chlapi na zensku krasu pozeraju inak.

ayanamirei
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1xenia1
12. okt 2020

Itimissimi

autor
12. okt 2020

@ayanamirei 🙄 ďakujem za komentár k veci .. pýtala som sa ale na tip pradla mohla si si odpustiť niečo také .

ayanamirei
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ayanamirei
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
limetka69
12. okt 2020

Podla mna tie balkonetky su super volba na to co chces dosiahnut a ake mas prsia. A ze su z boku male? No su, tak s tym uz nic nenarobis, push up je aj tak len klamstvo, neviem ako tvoj, ale moj to hned dava dole, a aj tak som pred nim v plnej krase. 😂

janka95
12. okt 2020

Pozri vystuzene prádlo, krásne korzety majú napriklad v new yourker či h&m . Najlepšie je ísť a brať a skúšať. Takto sa zle radí to čo sadne jednej nesadne druhej a nemusí sa ti to páčiť. Na každú postavu sa najde niečo pekné pobehaj obchody. Po nete objednávať neodporúčam tie fotky to je strašne skreslena realita =D 🙂

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
merlinja
12. okt 2020

@ahoj0 tak tá prvá podprda sa páči aj mne, ale to rozhodne nie je na A. To keby som si dala tak mám tie košíčky úplne prázdne. 😂

kristina0909
12. okt 2020

Určite niečo s push up efektom to ti prsia pekne zdvihne 🙂
Ja mám tiež malé prsia (nevykojene ) a push upka mi vždy spraví objem 🙂

viikkki
12. okt 2020

Pozri stánku Promees.sk 😉

123369
12. okt 2020

Takže aj ja mám odkojene A- cka a mám takúto.Je jemne vystužená,ale dajú sa aj vybrať.

adkka_
13. okt 2020

@viikkki promees.sk to isti 👍🏻 Maximalna spokojnost :P

kiki68
13. okt 2020

Hunkemoller, agent provocateur, Bordelle

stary_ujco
13. okt 2020

@123369 potvrdzujem, vyzerá to dobre ;)

autor
13. okt 2020

@123369 skadiaľ prosím ? Nepovedala by som to na áčka 🙂

lusinkaaa
13. okt 2020

@123369 tak tie sú krásne 😉

123369
13. okt 2020

Keď sa pozriem na tú foto ani ja 😀 ale sú to A- cka ako Brno 🤷 , naozaj a túto mám od kamarátky, predáva také podprsenky , môžem sa jej spýtať ,či nemá na FB nejaký obchod s týmto.

amelie2017
13. okt 2020

Radsej male vycucane A, ako velke vycucane D. Zufam pri kupe obycajnych podprseniek, ked som skusala kupit nieco sexi, tak som sa tam ozaj rozrevala, az ma 2 predavacky utesovali. Mne sa strasne paci ten styl, ako pridala @ahoj0, ale mne vsetko trcalo z kazden strany, ak som to vobec zapla.

Takze momentalne najsexi spodne pradlo- ziadne spodne pradlo pod zupanom.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittykat22
13. okt 2020

Pozri si H&M - oni robia pekne pradlo na prsia A od 70A az po 85A. Pekne prisposobia tvar a tie ktore sa na mensie prsia nehodia, ani nevyrabaju 🙂 Nemusis vobec chodit do Etamu, ti 90% svojho tovaru nemaju vo velkosti A 😅 Francuzsky asi tento problem nemaju. Inak pekne pradlo ma Agent Provocateur, ale to je cenovo trochu ina liga 🙂 Aj male prsia su pekne prsia 🙂 pre muzov su aj zeny s malymi prsiami pritazlive. Ja som vzdy isla na dracku aj s Ackami😅

amelie2017
13. okt 2020

@kittykat22 Etam je za mna skoda casu, v sobotu som vyskusala asi vsetky podprsenky, co tam maju, ale vsetky spicate....tak som zas ostala verna mojej intimissimi, ktoru si uz 3 roky kupujem dookola, len v inej farbe..alebo aj v tej istej. Vzdy si poviem, ze uz si kupim inu znacku a aj tak..

kittykat22
13. okt 2020

@amelie2017 ten Etam ma niekedy tak krasne pradlo vo vyklade. Ja nepoucitelna pridem do ochodu ze ho chcem vyskusat v Acku 😅

amelie2017
13. okt 2020

@kittykat22 maju ozaj krasne, ale vobec nesedia. Ja som mala pred porodom krasne Cecka a tiez nic. Neviem ci siju podla barbin...

kittykat22
13. okt 2020

@amelie2017 ale kamaratka ma u nich ten isty problem ako ty. Vypadala v ich pradle az desivo s tymi spicakmi 🙈😅 pricom v inych znackach ma pritazlivy dekolt