Typ postavy - obliekanie

25. máj 2022

Ahojte, mám 58 kg a 165 cm, teda veľkosť xs/s ale neviem nájsť ten správny typ oblečenia pretože od detstva mám bruško. Máme to dané geneticky v rodine. Keď si vezmem obsiahnutý top a rifle, vyzerám ako tehotná ak si vezmem top voľného strihu, vyzerám akoby som nepoznala svoju veľkosť. K tu všetkému mi všetky rifle padajú. Prsia mám ale také tie výrazne ženské krivky nie. Aký typ oblečenia je vhodný?

barb0renka
25. máj 2022

Musis svojim outfitom upriamit pozornost na inu cast tela.
Napriklad- ak mas vacsie prsia, urcite by som pri obliekani volila vacsi vystrih a nebala by som sa doplnkov (nahrdelniky). Tak najjednoduchsie odvedies pozornost od vacsieho bruska.

heidy222
25. máj 2022

Mozno radsej saty ? empiroveho alebo strihu do A. Ja napr nosim len saty lebo rifle a tricko Si vobec neviem vybrat

didi2102
25. máj 2022

Pozeraj veci do A, šaty,sukne, tričká a topy na spodku voľnejší strih,ja mám momentálne tiez problém na bruchu po pôrodoch ,.čo sa týka.nohavic nosím len legíny alebo leginove nohavice, leginove rifle ako keby , tričká musim dost hľadať aby neboli obtiahnuté ale ani nie extra voľné, proste aby nebolo vidieť brucho, a tie legíny s vysokým pásom pevnejšie typy , to vie stiahnuť brucho

autor
25. máj 2022

@barb0renka skúšala som to ale nieje to ono, to brucho tam aj tak vytŕča

autor
25. máj 2022

@heidy222 nosíš šaty aj na bežné nosenie? Nákup
a podobne? Tie empirove si idem vygooglit 😀

ckocka
25. máj 2022

Ono nikam nezmizne, ide o to opticky odpútať pozornosť. Ty vieš že ho máš a stále ho preto vidíš.
https://www.mamou-stylove.cz/2016/01/25/jak-zam...

janulka1802
25. máj 2022

Ak máš pekné nohy, tak určite šaty, sukne. Ideálne vyskúšať rozne strihy a sama uvidíš, aký strih Ti sedí najviac alebo si daj poradiť hoci aj tu. Ak je vačšie bruško, tak neodporúčam opasky, pretože tie ešte viac zvýraznia širší pás. Takej postave pristanú aj niektoré oversize šaty, kabáty, pretože zakrývajú brucho, nezvýrazňujú pás.

marca12
25. máj 2022

Mam priblizne take rozmery ako ty tiez vacsie brucho-zdedene geny- a nosim vacsinou strih do A a nic obtiahnute aj tricka mam rada volnejsie,rifle skor rovneho strihu alebo len mierne slim. Saty a sukne len A ckovy strih a po kolena alebo mierne pod kolena,sortky tiez ackoveho strihu,ale tie v pohode aj kratsie v horucavach

camelie12
25. máj 2022

Ak mate stihle nohy, ale najviac tuku v oblasti pasa, pravdepodobne budete mat typ postavy jablko. Skuste si pozriet blog stylistky Beatky Oravcovej - Supervizaz. Je velka odbornicka, v jej clankoch je mnoho uzitocnych informacii a inspiracii. Odporucam ju na zaklade osobnej skusenosti 🙂 Drzim palce, nech najdete to prave oblecenie pre seba 😉

0silvia0
25. máj 2022

brucho sa da pekne zamaskovat aj oblecenim s gumou cez pas, nieco taketo

heidy222
25. máj 2022

@autorka, jasne nosim kazdy den saty, v zime s termo pancuchami. bavlnene, riflove, na doma aj teplakove 😊 najlepsie je mat bavlnene saty v tmavomodrej alebo ciernej, k tomu vykombinujes mikiny, svetre, bundy vsetko mozne. Ale to co je mne pohodlne nemusi byt kazdemu, treba vyskusat Ako sa v roznych styloch citis

heidy222
25. máj 2022

A ked sa potrebujes niekam vyparadit tak so stahovacim Body zmizne brusko hned

h2
25. máj 2022

Ahoj, skús šaty, alebo top so zvýšeným pásom pod prsiami. Na prsiach obtiahnuté, pod tým voľne padavé. Prípadne pod tým pásom nariasené. Alebo šaty zavinovacieho strihu.

h2
25. máj 2022

Napríklad toto som len tak narýchlo našla:

autor
25. máj 2022

Tie voľné strihy skúšam už dlhšiu dobu a naozaj s tým je problém, pretože na tých modelkách to vyzerá super ale na mne to pôsobí akoby mi to bolo veľké.

autor
25. máj 2022

Ďakujem Vám všetkým za odpovede, idem si pozrieť ešte tie blogy

lindusss2016
25. máj 2022

Ja nosim saty a sukne na uplne bezne nosenie. Obcas si dam aj rifle, ale uz sa v nich necitim pohodlne, takze ozaj malokedy. Saty/ sukne nosim takmer vzdy, aj do zahrady

oli18
25. máj 2022

Nauč sa brucho sťahovať. Tým vystrčíš prsia a vyrovnáš chrbticu.

0silvia0
25. máj 2022

Mozno je to len tvoj pocit, ze sa v tych volnejsich veciach necitis komfortne. Skus hodit fotku bez hlavy, ak chces, posudime.

autor
25. máj 2022

@lindusss2016 aký štýl šiat?
@oli18 to nieje zdravé...

lindusss2016
25. máj 2022

Rozne, vacsinou maxi, ale obcas si dam aj kratsie. Nic krajsie ako sukne a saty pre zenu neexistuje

slapina
26. máj 2022

Tak pokiaľ máš bruško tak také že pod prsiami stiahnuté veci, na gumičku alebo niečo s opaskom a voľnejšie 🙂 A rifle, to už treba len skúšať a hľadať, tak len budeš vedieť nájsť vhodný typ.