Typ postavy ,,jablko"

19ninka27
26. okt 2012

Baby potrebujem poradiť,ako sa obliekaťe ked mate postavu jablko?..tenke nohy široké boky a pás ...Ja už neviem ako sa obliecť aby to tak nevyzeralo hrozne 😝 ...a cvičiť a diety držat toho som sa už vzdala...mate na to nervy že práve vy máte taku postavu ?..Ja by som mala radšej vačši zadok,ako brucho..☹...ale stým už nič nenarobím...Ďakujem za rady.

liz_lemon
26. okt 2012

@19ninka27 ja mam opacnu postavu, hrusku 🙂 ale podla mna by si mala hlavne ukazat nohy, takze asi sukne saty, kratke gate, a hore nieco take co opticky zuzuje pas

19ninka27
autor
26. okt 2012

@liz_lemon Jak ti je dobre. 😝 ..ano len sa neodvažim sukne 🙂..ale budem musieť..Dík..

liz_lemon
26. okt 2012

@19ninka27 ja zase nemam nohy na sukne 🙂 aj ked volakedy som mala super nohy

dejka77
26. okt 2012

@19ninka27 Nie si sama. Ja sice chudnut nemusim, prave naopak, ale to, ze mam velke brucho mi strasne vadi. Ide ma z toho porazit. Keby som velmi chcela tak sa to da zmenit upravou stravy a cvicenim, ale pri coskoro 2 detoch na to mozem akurat tak zabudnut.
Obliekam sa vacsinou tak obycajne, cize rifle, tricko, a brucho sem-tam stahujem 🙂 Len teraz ked som tehu tak netreba 🙂

19ninka27
autor
26. okt 2012

@dejka77 aj mne baby vravia co ma poznaju ci mi sibe že chcem chudnuť,že som akuraát,eln nemyslim že brucho mať 90cm,je akurát 🙂 merane asi 1cm pod pupkom,ale ja mam aj boky,preto mam tak vela..:( a ritku malu 🙂 a tenke nohy..🙂

dejka77
26. okt 2012

@19ninka27 Co sa tyka brucha tak je to bohuzial najhorsie miesto z ktoreho sa chudne. Uz to mam vsetko nastudovane. To by si musela kompletne zmenit stravu a cvicit, ale nie hocijake cviky. Na nete som nejake nasla, su to velmi narocne cviky, ale cvici sa asi len 7min. Podstatou je zatazit cele telo, cize nie su zamerane konkretne na brucho, ved telo nevie, ze ty chces akurat tam schudnut.

karinki
26. okt 2012

Netráp sa , s nohami si môžeš určite dovoliť legíny alebo úzke rifle a na jablkové brucho sú pecka šatové sukne, predĺžené tuniky s nepravidelným okrajom, ak máš plnší dekolt sústreď pozornosť tam - väčším výstrihom a pre inšpiráciu si objednaj tlačený katalóg od e-shopu MAXANA. Nechcem robiť reklamu, len sama mám problémy s bruchom po dvojičkách a tam som našla výborné inšpirácie...

zumbadance
27. okt 2012

@19ninka27 😀 vitaj v klube!tiez mam tento typ postavy 😝 ale neni to az tak hrozne pokial si udrziavas vahu,doteraz chudnem no mam vzdy sirsi pas,aj rebra....