Turecké seriály s titulkami

neslihan12
1. jan 2018

Prosim je tu niekto k to miluje turecke serialy s dabingom alebo titulkami

lilyianka
1. jan 2018

@neslihan12 ja to nie som...pre mna je to totalna strata casu

andyka321
1. jan 2018

Ja milujem turecke serialy a videla som vsetky, ktore isli v TV. Zajtra zacina novy, tak sa velmi tesim. Pozerame spolu s manzelom.

koray
1. jan 2018

Oni maju strasne vela nielen telenoviel, ale aj dramatickych serialov. Bohuzial k nam s dostanu vzdy len menej zaijimave.

andyka321
1. jan 2018

@koray Tak to nemas pravdu, ktory serial bol nezaujimavy? Okrem Lasky na druhy pokus vsetky mali iskru, napatie a dramaticky zaver., co sa o slovenskych neda povedat. 😀

lindusss2016
1. jan 2018

@andyka321
😵 aj s manzelom? Ze zeny kukaju telenovely, to je este ako tak pochopitelne, ale este som nevidela muza, co by zotrval pri takomto serialy 😀 neber to v zlom, mna by to sice nikto nedonutil.pozerat, ale tak kazdy mame iny vkus. Mozem vediet, aka sste s muzom generacia? Len tak zo zaujimavosti. Asi mas teda doma citliveho chlapa 🙂

lilyianka
2. jan 2018

@lindusss2016 ja som mala znameho co tiez pozeral telenovelu...na nazov si uz nespomeniem...a ma 28r...vtedy ked ju pozeral mal 22r 😁😁 tiez som pozerala ako puk 😊

koray
2. jan 2018

@andyka321 no ano, to som myslela. Aj co chodilo teraz bolo velmi nudne, stale to iste dookola. Maju vela zaujimavych, ale nasi kupia len tie menej zaujimave. Teraz muz pozera napriklad a hovoril, ze keby to davali z nas tak sa neodtrhnem od televizora. Ale nie klasicke ja chcem teba, ty mna nechces a furt dookola ako co bolo nekonecna laska.

neslihan12
autor
2. jan 2018

Ake ste videli turecke seriáy a sledujete ich aj s titulkami a ake

marica61
2. jan 2018

Uvedomte si jedno, ze toto nie su telenovely, ale dramaticke serialy. Telenovely vyrabaju krajiny Juznej Ameriky ale turecke serialy su ina kava. My tiez pozerame a 😃velmi sa nam pacia.😃Komu sa nepacia nech nepozera. Hlavne ti ktori nepozeraju vedia len kritizovat.

neslihan12
autor
3. jan 2018

Ja viem ale ci mam linky na tie serialy a telenovely

andyka321
3. jan 2018

Najdi si na googli.🙂

teduazemer
4. jan 2018

Aj ja pozerám s priateľom Matky a dcéry 😁 Hrá tam herečka z Ezela..🙂 Pri prvej časti som sa zrevala ako kôň😂😂

neslihan12
autor
4. jan 2018
jemina1
23. feb 2018

dá sa pozerať na topcinema.tv ak vieš po rusky

ruzenocka1
5. nov 2019

Ja tiež rada sledujem túr.seriali škoda že na dome už nebudú dávať ..sila ženy neviem ako sa cez mobil dostať na tv Fox

lenkaadanc
24. nov 2019

Dobrý večer. Troška blbá otázka ale nemáte náhodou niekto stiahnutý seriál Sila ženy? Zháňam to pre svokru. Na ulož to som pozerala ale neviem tam nájsť od prvej časti. Ďakujem 😊