Trvanie kurzu na vodičský preukaz viac ako rok

kavicka12
11. jan 2024

Ahojte,môže toto inštruktor ?Takto dlho naťahovať?Stále sa vyhovára,kurz mám dávno vyplatený.2,3 jazdy za 2,3 mesiace,takto to trvá celý rok,čo zabudnem na poslednú jazdu.Slubil že skúšky budú vo februári no nemala som ešte ani cvičisko.Bud mi nedvíha alebo sa na niečo vyhovori alebo dá termín na dve jazdy a zase o dva ,tri mesiace

sasa1310
11. jan 2024

@kavicka12 sa mi marí, že nesmie kurz trvať viac ako rok. Že potom sa platí odznova

deti95060810
11. jan 2024

by som napísala do skupiny Košice či s ním nemá niekto skúsenosť...

kavicka12
autor
11. jan 2024

@sasa1310 no tak to je dobre😤aj keď to nieje moja vina?Už druhý krát som platila za prehliadku u lekára lebo prvá mi prepadla

simca06022011
11. jan 2024

zmluvu mas podpisanu? mas tam nieco o vypovedi? Ja by som uz davno zmluvu vypovedala a ziadala spat vyplatene peniaze

inom75
11. jan 2024

@kavicka12 tak, ako uz bolo spomenute, kurz musis do jedneho roka ukoncit. Prehliadka ti neprepadla, asi ten blbec chcel novu, aby posunul "zaciatok" kurzu. Dal ti zmluvu do ruky, alebo ju ma on u seba? Ak mas, ziadaj vratenie adekvatnej ciastky a chod do druhej autoskoly!

pribinak
11. jan 2024

Inštruktor je zároveň aj majiteľ? Ak nie, obrátila by som sa priamo na majiteľa že takýto systém je pre teba neprijateľný

lilka121
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilka121
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinka888
11. jan 2024

Aj syn robil takmer rok a prepadla mu prehliadka- no bolo to pocas corony- uz som stracala nervy- stale niekto v karantene. Neviem, neexistuje nejaka organizacia co zdruzuje autoskoly?? Zeby si podala staznost?

kavicka12
autor
11. jan 2024

@pribinak áno je majiteľ

kavicka12
autor
11. jan 2024

@inom75 nie nemám žiadnu zmluvu,ani som žiadnu nepodpisoval a on je súkromník ,na teóriách keď sme boli po prví krát bolo nás veľa ,nikto zmluvu nepodpisoval ,mám len potvrdenie o zaplatení,akurát tam bola žiadosť ktorú som voplnila

kavicka12
autor
11. jan 2024

@zuzinka888 tak jedine to ,neviem či také niečo je

inom75
11. jan 2024

@kavicka12 a normalne si sa cipovala, ked si mala jazdu? Na tvojom mieste, ziadam vratenie penazi a pohrozim mu podnetom na presetrenie (SKVZA)!!!!

inom75
11. jan 2024

@kavicka12 Slovenská komora výcvikových zariadení autoškôl, Estónska 1/A, 821 06 Bratislava

kavicka12
autor
11. jan 2024

@inom75 áno čipovala,mala som asi 8 jazdy bez cvičiska,naposledy som bola pred 2 mesiacmi,môže mi vrátiť všetky peniaze?,platila som 800 e ešte min.rok v decembri,každopádne tam volám hneď ráno

inom75
12. jan 2024

@kavicka12 vsetky ti nevrati, ked si uz jazdila. Ale je to nejake cudne, lebo kym nemas aspon 4 hodiny AC, tak nemas co robit v premavke! Skus mu zavolat a razne ziadaj vratenie penazi! Ved ked mas tak jazdy, ako tvrdis, tak prepac, ale to nemozes vediet jazdit. A to po skonceni kurzu este cakas cca 1 mesiac, na skusky.

kavicka12
autor
12. jan 2024

@inom75 ja viem že neviem jazdiť,on má rovno robral do premávky ,žiadne cvičisko,najväčší problém mi robí kruténie z volantom ,neviem koľko mám vytočiť napr.v zákrute a pod,od začiatku som išla len rovno a keď ma zobral do zákruty kde treba zatacat tak bol prekvapený že to neviem no povedala som veď ste mi neukazovali prekladanie rukami na volante,ukazoval mi to na ceste

inom75
12. jan 2024

@kavicka12 ty s nikym nejazdis ako spolujazdec? Ak ano, tak si vsimaj, ako jazdi. Aj to ti dokaze veeelmi pomoct.

kavicka12
autor
12. jan 2024

@inom75 občas áno ale už mi to naposledy išlo trocha,no ďalšia jazda o dva mesiace tak to človek zabudne,to prekladanie mi nešlo veľmi,občas som sa dostala do protismeru,naposledy bolo lepšie ale ajtak ,to cvičisko čo viem že sa robí na začiatku keby som mala

inom75
12. jan 2024

@kavicka12 a uz si s nim hovorila?

lilka121
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
12. jan 2024

podla mna neexisutje, ze ak niekto zacne robit vodicak, nema jazdy TYZDNE, proste tie jazdy maju ist pravidelne a co najcastejsie a nie rok :D
Podla mna ak nie je chyba na strane ziaka, ja nevidim ani dovod na kratenie poplatku, co ma z toho ze uz ma nieco oducene? nic. Je to strasne nespravodlive. A potom ist inam a zase cely kurz platit.

inom75
12. jan 2024

@kavicka12 este sa spytam... Teoriu si absolvovala komplet bez problemu? Kolkokrat a ako casto? Tam problem nebol?

kavicka12
autor
12. jan 2024

@inom75 včera som mu volala ,ani ma nepustil k slovu vraj mi zavolá že zachvilku budú skúški že ešte musíme pojazdit že nemôže teraz hovoriť,a áno teóriu mám ,bola som na všetkých hodinách,bolo nás tam veľa ,a všetkých má na starosti jeden inštruktor ,podľa mňa nestíha jazdiť

inom75
12. jan 2024

@kavicka12 a ostatni frekventanti uz maju odjazdene, alebo tiez jazdia tak malo?

inom75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inom75
12. jan 2024

@kavicka12 kedy si zacinala kurz? Vies datum?

valeria_h
12. jan 2024

Nemáš ani zmluvu? To je veľmi zvláštne. Podala by som podnet.

kavicka12
autor
12. jan 2024

@inom75 presný dátum nie ale bolo to min.rok v decembri

kavicka12
autor
12. jan 2024

@valeria_h nie nemá m zmluvu,len potvrdenie o zaplatení,a potvrdenie o školení -cerveny kríž