Trvala mihalníc a farbenie

agira
14. mar 2018

ahojte baby tie ktore sa vyznate, chcem naraz trvalu mihalnic aj nafarbenie. co sa robi prve? farbenie ci trvala? dakujem

nagana
14. mar 2018

Ja som bola na lifting mihalníc a hneď ako z nich dala dolu to sérum dáke na vytocenie mi ich zafarbila automaticky, lebo ze to farbu ťahá.

agira
autor
14. mar 2018

Dakujem moc

katka435
19. mar 2018

Baby a ste s tým spokojné?tiež nad tým uvažujem, avšak mám obavy, aby mi po tom vau efekte nezačali vypadávať.

lennaa
19. mar 2018

Kamaratka jedna si to dala, lebo nemoze mat umele riasy a ta si pochvalovala, ale zase si myslim, ze ak mihalnicky su kratke tak to moc nepomoze :/

agira
autor
21. mar 2018

Snad sa zajtra na to dostanem ak ano dam vam foto. Ja som dala umele dole a chcem svoje teraz skraslit

tinka0000
21. mar 2018

@agira a robis si to sama ? odkial si to kupila ?

agira
autor
22. mar 2018

Nie kdeze, chcem ist do salona na to. Kupis to ale online v pohode, ale treba to vediet. Teraz uz je lash lift, co je kvalitnejsie ako trvalaplus keratin. Zistujem kto a kde ma cas a robi to.dam vediet ked budem konecnemat vsetko hotove

agira
autor
30. mar 2018

Takze bola som na original lashlift ktory ma byt setrnejsi a vyzivnejsi ako trvala plus farbenie uz je v tom a som spokojna. Mozem pridat foto snad zbadate rozdiel

adriannasvk
30. mar 2018

Ja som teda zvedava🙂 aka je cca cena a ako dlho by to malo vydrzat?🙂

pslahorova
30. mar 2018

@agira Poprosila by som foto.Vdaka

agira
autor
2. apr 2018
agira
autor
2. apr 2018

Toto je hned po preto vyzeraju ako keby zlepene, to prejde. Pozeram nahor lebo inak to furt vyzera ako keby som skulila, ale snad uvidite rozdiel

pslahorova
2. apr 2018

@agira To fakt iba Tvoje?

agira
autor
2. apr 2018

@pslahorova ano naozaj. A po par hodinach uz niesu tak akokeby zlepene takze su hustejsie. Som spokojna najma kvoli vytoceniu. Jasne dam si na ne aj maskaru nech su vyzraznejsie cez den este viac. Ale je to rozdiel, ono to tak ako keby otvori oci. Ale bacha. Mam lash lift a nie trvalu. Mlash lift je setrnejsi plus ma lepsiu formu na natocenie. Kludne mi napis spravu al chces

essenceee
12. nov 2018

tie mihalnice vyzeraju naozaj super. Tiež by som take dlhe a na pohlad bohate miohalnice chcela. Čo ti s nimi robili, že ich máš take?

damoska
18. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ako dlho ti to vydrží? Nie je lepšie miesto toho použit magneticke mihalnice?

agira
autor
20. nov 2018

@essenceee
@damoska cca 3-4 tyzdne a efekt robi to vytocenie mihalnic. Nieje to len trvala ale uz nova metoda lash lift. Odporucam

mareri
10. dec 2018

takže aj po odličeni budu mihalnice natočene hore a budu posobit dlhšie a bohatšie?

balabasm
15. apr 2019

ja som tiež bola na lash lift a botox a je to mega! dávam sem rovno aj moju fotku, teda moje oči a ich fotku :D

marcellka32
4. jún 2019

@balabasm prosím ťa mám pár otázok: používaš špirálu či už potom netreba? Predĺži aj zahustí mihalnice lash lift? Ako dlho to vydrží, mesiac či aj 2 mesiace? Ďakujem

23lenka
4. jún 2019

@marcellka32 ja robim lash lifting a botox... Kludne mozes používať spiralu, iba prvych 24hod sa nesmie maľovať a ptm ked sa odlicujes by ti mala ukázať tá, ktora ti to robi, ze ako na to. Ak mas kratke mihy neodporucam efekt nebude vditelny takmer vôbec. Keď mas dlhšie tak ti ich krásne vytoci.. Pracuje sa len s tvojimi mihalnicami takze dlzka aj hustota aku mas ostava... Efekt vydrzi od 3 do 6tyzdnov u ako koho... Ale lash lifting je setrny k mihalniciam a dodava im aj silu cize nebudu vypadávat

balabasm
4. jún 2019

@marcellka32 špirálu už potom netreba, ale keď chceš mihalničky do nebies, tak môžeš dať :D Áno, áno a v salóne vraveli, že 4-8 týždňov vydrží. Je to individuálne 🙂

marcellka32
4. jún 2019

@23lenka kde robíš

23lenka
4. jún 2019

@marcellka32 ja len u seba doma... 🙂 Dežerice

marcellka32
5. jún 2019

@23lenka dávam si špirálu denne, moje mihalnice sú aj pred líčením aj dlhé aj krátke vidím asi rastú 🙂, no nebaví ma ráno stále dávať špirálu, asi pôjdem na ten lash lift 🙂

amito
3. júl 2019

@23lenka ahoj prosim ta..ja som bola na liftingu pondelok a teda des..viecka ruzove,opuchnute na jednom mam dokonca ranku krvavu akoby mi tam kusok koze chybalo..jedno oko super,ale to druhe slabota..ziadne vytocenie..mam to chapat ze proste mi to nesadlo a preto aj vysledok je taky aky je? Mas nejake skusenosti s tymto? Ja ked som jej to pisala tak bola prekvapena,ze sa jej to nikdy nestalo

23lenka
3. júl 2019

@amito ahoj tak toto pocujem 1x tiež.. Nemam absolutne ziadnu skúsenosť ako píšeš.. A ranku??? To by si nemala mať 😲 co pouzivala dotycna cim prichytila tie natacky? Ja napr pouzivam z lekarne pasky... A ziadny efekt??? Mas podla seba kratke mihalnice? Lebo mala som uz baby ktore sim odhovarala, lebo ozaj mali kratke mihy, ze by to bolo zbytočné... Ale to ti mala skontrolovať dotycna... A akej farby natacky pouzila na mihalnicky?

marcellka32
4. júl 2019

@23lenka ahoj, ja som bola už na lash lift, mne to tiež nesadlo, na druhý deň som mala boľavé viečka, to prešlo, ale efekt nezostal žiadny u mňa tiež a to nemám najkrajšie mihalnice, tak ja neviem ...

amito
4. júl 2019

@23lenka neviem veru nic..mala som celu dobu zatvorene oci..mihy praveze mam dlhe..nevadi co uz..pondelok tam idem a popytam sa..dakujem za tvoj cas 😊

23lenka
4. júl 2019

@marcellka32 no to je divne... To fakt velmi kratke mihalnice co su tak pochopím ale ked su stredne dlhe tak musia byt krasne výtocene...

@amito jasne zisti aky pripravok pouzila.. Dufam, ze nie nejake lacne nahrady z ciny 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️