Trnavská univerzita v Trnave - prihláška

vamajka
13. feb 2018

Poprosim o radu niekoho kto si minuly rok posielal prihlasku na pedagogicku fakultu v Trnave .
Mam zaujem si tam poslat prihlasku na 3 studijne odbory. No neviem ako to tam budu posudzovat, ked budem splnat podmienky mozu ma prijat na vsetky 3? Alebo ma zoberu na 1 studijny odbor a povedia si uz sme ju prijali na 1 tak na tie 2 ju neprijmeme. Neviem co mam robit. Mate s tym niekto skusenost? Budem rada ked mi date vediet, lebo termin podania prihlasok sa blizi a chcem studovat len na tejto jednej fakulte dakujem.

0silvia0
14. feb 2018

@vamajka a preco si nezavolas jednoducho na studijne oddelenie prislusnej fakulty?

daniela208
14. feb 2018

Ja som tiež takto posielala prihlášky na viacero odborov tej istej školy, ale nebola to Trnavská....zo študijného mi volali, že si mám vybrať len jeden odbor, že ma nemôžu prijať na viacero....myslím si, že to bude rovnaké na všetkých školách, ale treba sa informovať na študijnom.

vamajka
autor
14. feb 2018

@0silvia0
@daniela208 volala som aj na studijne no myslim si, ze ine je co povedia(maju z toho financny profit) a ine je to v praxi, preto som chcela vediet informacie od niekoho kto to realne zazil