Trnavská univerzita v Trnave

nikolet_89
16. feb 2013

Ahojte maminy dokocila som si BC na VS zdravotnictva a socialnej prace sv.Alzbety. A dalej som uz nemala chut na tejto skole pokracovat. Teraz som nasla tuto skolu, rozmyslam, ze ak by ma vzali dokoncila by som si aspon Mgr. Odbor sociálna praca - externe. Chcela by som vediet ci ste na skole spokojne 🙂 dakujem

lenuska1991
16. feb 2013

@nikolet_89 ahoj.. ja chodim na FZaSP TU.. a neni som spokojna vobec... chodim na odbor LVM nie SP a chodim denne nie externe... ale skola nema podla mna žiadnu úroveň.. ja som chcela prave prestúpiť na sv.Alžbetu.. za seba by som nedoporučivala ist na TU...nás je veľa čo sme presvedčení, že na TU nedorobíme s ich prístupom ani Bc. Som druháčka... tam nema nik o nikoho záujem, len zoberu peniaze a tým skončili...

nikolet_89
autor
16. feb 2013

@lenuska1991 a kolko sa plati nevies ?? a to mas inak aj na alzbete a este vela vela inych negativ

lenuska1991
16. feb 2013

@nikolet_89 neviem kolko sa plati ja chodim na denne...no ja som pocula na sv.Alzbetu chvalu docela. aj od tych co prestupili aj od inych.. ale 100ludi 100 nazorov 🙂 ja nie som absolutne spokojna.. kebyze viem to co sa tam deje teraz tak tam ani nejdem.. ale je zas pravda ze externista je troska inak ako ten co chodi na denne 🙂

danjelca
16. feb 2013

a čo sa vám na FZaSP TU nepáči??