Tri zaklopania na dvere

bejinka28
16. nov 2021

Ahojte, dnes som mala veľmi zvláštny zážitok... Bola som sama doma a niekto mi 3x silno zaklopal na dvere, do pár sekúnd som bola pri dverách a nikoho nikde, vyšla som von, skontrolovala celý dvor aj chodník a cestu, ani živej duše. Trošku vystrašená som šla pokračovať v písaní a zasa počujem silný zvuk.. Akoby sa niekto snažil otvoriť dvere násilím.. Utekala som k dverám, zasa kontrola a nikde nikoho. Potom už bol kľud. Snažila som sa o tom niečo nájsť k prečítaniu, narazila som len na 1 článok, že je to znamenie, že niekto v rodine zomrie... Máte niekto podobnú skúsenosť??? Ďakujeeeem ☺️

ckocka
16. nov 2021

Sheldon?

bejinka28
autor
16. nov 2021

@ckocka Nerozumiem. Tá odpoveď má byť výsmech?

kacena4
16. nov 2021

ze by blbnuce deti? 🙂 sak aj my sme taky boli 🙂

sissy27
16. nov 2021

@bejinka28 toto sme bežne robili ako decká - zaklopali / zazvonili a zdrhli 😂 žiadna záhada, normálne decká 😃

ckocka
16. nov 2021

@bejinka28 Kdeže, snažím sa rozlúštiť záhadu.

bejinka28
autor
16. nov 2021

@sissy27 Žijeme na dedine, prehľadala som celý dvor a okolie, bolo 12 hodín, práve zvonilo, deti boli v škole...

sissy27
16. nov 2021

@bejinka28 dobre tak to bol duch tvojho prapradedka z matkinej strany, prišiel sa rozlúčiť 😃 lepšie?

conquestor
16. nov 2021

odporucam skupinku medzi nebom a zemou...tam si precitas vela podobnych zazitkov a hlavne bez vysmechu...

bejinka28
autor
16. nov 2021

@conquestor Krásne ďakujem ;)

bucko555
16. nov 2021

Ahoj toto poznám búchanie, klopanie, stlačenie kľučky normálne bolo vidno že sa.pohla......nikto to nemohol spraviť pretože dvere mám z dvora a bránu stále zamknutú

bejinka28
autor
16. nov 2021

@bucko555 Stalo sa to viackrát?

nikka055
16. nov 2021

@bejinka28 taktiež odporucam vysie spominanu skupinu, prednedavnom som tam pisala o podobnom zážitku

bucko555
16. nov 2021

@bejinka28 áno viac krát a aj všeličo iné ale.ja som už nejako odolná na to .......niekedy som na takéto veci neverila ale odkedy mi zomrel dedko a videla som biely veľký fľak v izbe alebo ako to nazvať tak takýmto veciam verím .....vedela by som popísať pár zážitkov ale túto nechcem lebo tu vedia ľudia len vysmiať človeka

bejinka28
autor
16. nov 2021

@nikka055 Áno, už som sa tam pridala, ďakujem ☺️

bejinka28
autor
16. nov 2021

@bucko555 Áno, všimla som si. Čakala som rozumnejšie komentáre....

ckocka
16. nov 2021

@bejinka28 To je trocha oxymoron vzhladom k téme.

evaachesa
16. nov 2021

Myslím že sa len deti od vedľa dobre bavili. Aj my sme vymýšľali také blbosti 🤭😅

bejinka28
autor
16. nov 2021

@evaachesa V susedstve bývajú sami dôchodcovia...

macekovam
16. nov 2021

@bejinka28 na koho si si spomenula v tej chvíli?

mamutka
16. nov 2021

@bejinka28 Odpoveď Sheldon nie je výsmech, keďže pozerám seriál Teória veľkého tresku a geniálny mladík Sheldon je proste miláčik, hneď ako som videla názov témy, napadlo to aj mňa 😁 inak poradiť neviem, len vysvetľujem 😉 radšej stretnúť Sheldona, ako ducha

bejinka28
autor
16. nov 2021

@macekovam Pri klopaní na nikoho, až pri tom akoby otváranie-trhanie dvermi, na svoju mamku. Zomrela 4.9. tohto roku, ale nemyslím, žeby to bola ona. Potom som našla článok, že je to znamenie smrti. Dobrý pocit z toho však nemám 🙄

marlent
16. nov 2021

Mne sa stalo podobne...este som byvala s nasimi...
Mamina spala v spalni tatino pozeral tv v obyvacke a ja vo svojej izbe v posteli chystala som sa spat. Nas kocur muro spaval so mnou.
Bolo nieco medzi 22-23:00.
A zrazu som pocula tri silne vyrazne zaklopania na balkonove dvere...este som si vravela ze sa asi tatino nejak vymkol ked siel fajcit aj ked som nechapala ako ale nerozmyslala dom nad tym.
Az ked som prisla do kuchyne som zistila ze dvere su normaln zavrete klucka stiahnuta dole a na balkone nik nie je.
Sla skm pozret tatina ten spal na gauci pri tv a mamina spala tiez.
Na milion % sa mi to nezdalo lebo muro vystrelil z postele ako prvy sadol k balkonovym dveram a cumel do blba...nikto nezomrel ani nic neviem vo to bolo.ale tu noc som sla spat k mame 🙂

bejinka28
autor
16. nov 2021

@marlent A tie dvere si otvorila, či nie? Lebo vraj sa nemajú otvárať som sa dnes dozvedela 🤦

katka1389
16. nov 2021

@bejinka28 neviem mne sa to stalo ked som sa mala vydavat som sa rozpravala s kamaratkami u nas v kuchyni o mojom zosnulom otcovi a 3 krat zaklopal niekto na dvere špajzi nik tam nebol boli sme tri tak zdat sa nam to nemohlo.

ankare
16. nov 2021

@bejinka28 áno, vtedy dvere neotvaraj. Len sa pozri cez kukatko,no keď nikoho nevidíš,neotvaraj. Môžeš pustiť zlo do domu.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejinka28
autor
16. nov 2021

@ankare Lenže ja som ich otvorila... 😟

luci310
16. nov 2021

Mne sa nestalo, že by mi niekto zaklopal ma dvere, ja ani neverím na duchov, že by nám nejako niečo chceli takto naznačiť, vždy sa podľa mna dá všetko vysvetlit, ale raz sa mi stala taká divná vec, nadránom som sa zobudila, čo sa mi nestáva, ani neviem prečo, pozerám na dvere oproti posteli, ktoré sú vždy normálne zavreté celé dni, aj celu noc boli zatvorené a oni sa pomaličky začali otvárať, áno, okna, všetky ostatne dvere pozatvarane, no nebolo mi všetko jedno 🙂

marlent
16. nov 2021

@bejinka28 jasne ze nie neotvorila bola som do💩💩 az za usami...v panike som dufala ze teda si moj tatino robi srandu zo mna ze to on ale ked som zistila ze spi tak som sa hned k mame nasackovala...ale teda muro tam sedel este hodnu chvilu

matqa411211
16. nov 2021

Nam tiez nieco zaklopalo 3x ale do okna, tiez mi mama vravela ze to znamena nieco zle, na nete som sa tiez docitala ze to znamena smrt niekoho v rodine, a cuduj sa svetu o par dni vazne z rodiny niekto zomrel, tak nech sa vysmieva kto chce, ked viacero ludi ma podobnu skusenost