Tretíkrát som sa zamilovala sa do gaya.

ehja129
20. jún 2019

Ahojte! Dnes píšem za staršiu sestru ktorá nikdy nemala šťastie na vzťahy. Dávam sem správu ktorú mi pred páŕ dňami poslala. Má depky a ja sa jej nečudujem..
Stalo sa jej to už tretí krát.. normalny vzťah mala možno dva krát... naozaj nemá na to šťastie......
Nedávno som sa bližšie spoznala s jedným mužom, s skorým sme si skvele rozumeli, vždy sme si mali čo povedať, nikdy som sa s ním nenudila... Vedela som o tom, že je gay, je to o ňom všeobecne známe, hoci momentálne vzťah nemá. Čo však osud nechcel, zamilovala som sa doňho. A najhorší je na tom fakt, že mi moje city nebude môcť nikdy opätovať v dostatočnej miere, ani keby chcel. Som z toho skrátka zničená, celé dni naňho myslím. Je to hrozne deprimujúce tráviť čas s niekým, koho milujete, hoci viete, že on vás nikdy milovať nebude. Rozhodla som sa preto kontakt s ním obmedziť čo najviac, ako sa dá (je to celkom ťažké, nakoľko pracujeme v rovnakej firme). No mne jeho prítomnosť v mojom živote neskutočne chýba. Chcela by som ho mať aspoň za kamaráta, no to nepôjde, keď budem doňho zamilovaná. Naozaj som už bezradná, hrozne ma to ničí...

lucka12399
20. jún 2019

@ehja129 no je to blbe .. ale čo jej poradiť ? .. netuším .. on asi svoju orientaciu nezmeni len tak .. ona o tom vedela tak to tak mala celu dobu brat .. viem niekedy sa citom clovek neubrani .. ale tak musi to nejako pretrpiet a prejde ju to. A aj keby sa on snazil “preorientova” lebo poznam taky pripad .. neviem ci to skonci dobre .. lebo raz sa mu pacia muzi a to nezmeni.

limcasimca79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
larisalarisa
20. jún 2019

@lubkahubka86 homosexualita je choroba???? To myslíte vážne.

korunka1
20. jún 2019

@lubkahubka86 pomáha to...chorym ĺuďom...vážne?

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fokuska
20. jún 2019

@lubkahubka86 A z ktoreho roku je ta prirucka? :D

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellemell
20. jún 2019

@ehja129 nooo toto nie je nič moc. Ale, ja neviem pochopiť, ako sa niekto viac x môže zamilovať do gaya, ja mám gayov kamarátov, ale aj keď som o nich ešte nevedela, že je gay tak mi vždy niečo nehralo, čo pre mňa dávalo akúsi pomyselnú stopku....

nkem
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pivonka6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korunka1
20. jún 2019

@lubkahubka86 ale no, nejako si sa rozohnila, skľudni hormon slavianka

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korunka1
20. jún 2019

@lubkahubka86 akou pravdou, prosím vysvetlenie

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misula172
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korunka1
20. jún 2019

Sedím si na kábli, mala som ťažký deň...pomôž mi
@lubkahubka86

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korunka1
20. jún 2019

ťažká reč s tebou...
@lubkahubka86

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniel69
20. jún 2019

@lubkahubka86
@misula172
@limcasimca79
Tak pozerám kamarát, že máš už tri troll profily, skús si dávať menej nápadné názvy obcí, takto je to zrejmé a vymažú ťa ....čo by vzhľadom na tvoju bezchybnú gramatiku a zvrátený zmysel pre humor bola aj trocha škoda 😊

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniel69
20. jún 2019

Len všade máš zrejme ten istý “overený” telefón, to admin vidí. Myslím že ak ťa bloknú cez filter telefónneho čísla, tak ti nezostane nič zakúpiť novú sim kartu😊.

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korunka1
20. jún 2019

@lubkahubka86 ty si riadny vtak

lubkahubka86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misula172
Odpoveď bola odstránená
Zobraz