Trapasy a smiešne alebo poburujúce skúsenosti s predávajúcimi - kupujúcimi

14. apr 2021

Ahojte, máte nejaké spomenuté skúsenosti? Len tak na zabitie času,zasmiatie :D napadlo ma, že založím túto diskusiu nakoľko ma napadla príhoda ktorá sa mi stala pred pár rokmi s jedným kupujúcim...dávala som na inzerát použitú práčku za smiešnu sumu nakoľko sme kúpili novú...hneď sa mi ozval jeden chlap,býval vyše 250km od nášho mesta,hneď na druhý deň ju chcel prísť zobrať,tak reku fajn,zobrala som si v práci voľno,veď predsa len keď ide cestovať takú diaľku niekto..po obede mi volá,práčka nachystana,vysvetlujem programy,obzerá ju,obzerá a v Tom ma stopne..že no viete..pekná je, aj všetko ale ak mám byť úprimný,nemám záujem kúpiť práčku..pred pár dňami som si totiz kúpil nové auto a chcel som ho vyskúšať na dlhú trasu,no nechcel som ísť niekde len tak bezcieľne a nechcel som byť za hulvata že keď sa dohodneme tak neprídem 🤦🤣 ale kebyže potrebujem práčku tak ju určite vezmem! 🤣🤣🤣 skoro ma vystrelo,nebudem klamat,nevedela som ci sa smiat alebo plakat ze som si kvoli kretenovi musela minut deň z mojej dovolenky 🤦😁mojej vldo🤣

fodorka
14. apr 2021

😂😂😂😂😂

judar
14. apr 2021

Moja nedavna poburujuca skusenost je s jednu romalezku tu...objednala si saty, zaplatila, a den nato nech jej vratim peniaze ze nasla ine saty,saty samozrejme zabalene,neustale utoky na vratenie platby, platba sa jej vratila ...pointa je ze za jeden den na stihla vykorunovat celym zoznamom urazok
1. Hlupana jedna je*nuta
2. Zlodejka
3. Mongol
4. Klamarka a zlodejka
5. Ty de*il
6. Je*lina
7. De*ilka
8. Špina jedna
9. Hlupaňa
10. Chorý človek
11. Špina jedna klamárska

22abigail22
15. apr 2021

Pracovala som v darčekovom predajni keď sa predávajú/vyrábajú darčekové koše. 🎀
Jedna pani si celá dať poskladať tovar do takého hlbokého koša čo mal oválny tvár. V sklade som mala posledný kus a tej pani sa nepozdálo, že sa ten "hojdá" ale ten čo je vystavený (plno tovaru) nie. Je hovorím, že samozrejme, že sa vojde nakoľko je to ovál a prázdny. 🤦
Jasné, nedala si povedať a chcela som rozbalila ten hotový vystavený kus a poskladala do tej. 🤨
Som jej pekne povedala, že nie lebo ten sa "môže" predať iba tak ako je". Však, nebudem kvôli jej rozoberať kôš v hodnote vyše 100€ a riskovať, že poškodením tovar v nej (keďže sme lepili páskou aby tovar držalo na mieste).
Dopadlo to tak, že pani odišla zo slovami: " Idem do Eurovei (aj tam máme prevádzku) kde sú ochotnejšie dievčatá". 😅

22abigail22
15. apr 2021

Alebo toto sú skôr na smiech (tiež za dobu čo som pracovala v tom obchode).

1.
Prišiel pán sa opýtať či sa nenašiel dáždnik (že starý otec niekde nechal). V zápätí sa opýtal či má môže dakedy pozvať na kávu. Ja, že áno.
O pár dní sa vrátil a hovorí "pôjdete so mnou na kávu?". Moja odpovedať bolo "ďakujem ale nie".
A on, že: "ale však ste povedala, že vás môžem pozvať". Ja: "pozvať áno, ale nepovedala som Vám, že aj pôjdem". 😁

2.
Prišla rodina (mama, otec a syn) a chceli chceli darčekový kôš pre pána (vraj kamarát ich syna oslavuje narodky). Vystavila som nejaké do radu na pult aby ich mohli lepšie obzerať. Mama so synom sa dohadovali, že ktorú zoberú. Keď si vybrali, mama sa opýtala synovi (nahlas), či nechce ešte zobrať ešte dievčinu (myslela tým mňa) na tú oslavu. 😅 Čudák syn sa tak červenal a ja som mala vnútorný boj či mám vybuchnúť do smiechu alebo povedať, že rada pôjdem s ním na tú oslavu. 🤣