Toxický človek - charakteristika

27. okt 2021

Aký je to človek ? Ako sa prejavuje?

ovaaa
27. okt 2021

Ujo Google napovie.V skratke je to človek, ktorý z teba vysaje energiu. V jeho spoločnosti sa cítiš nepríjemné, unaveno....

sslobodnamama777
27. okt 2021

podla mna ktory Ti zámerne, alebo vedome ublizuje. Narcis, sociopat, psychopat, manipulator, klamár, podvodníci, závislý manipulátor, hlupáci, človek, ktorý Ťa nemá rád, teda všeobecne nemá dobrú vôľu, nemá rád pravdu, život, radosť, úprimnosť, autentickosť, nevinnosť, len by šliapal po druhých, nič mu neni sväté, vyvršuje sa na druhých. A takych ludí je vačšina.

soldi
27. okt 2021

Toxicky clovek je kazdy clovek v Tvojom okoli, ktoreho ked odstrihnes, tak sa citis lepsie

whatever1
27. okt 2021

Je to clovek na ktoreho ti staci len pomysliet a hned sa citis zle...A tesis sa vzdy, ked sa ti podari vyhnut stretnutiu s nim. Jedine co pomoze je prestat sa stretavat.

karolinakr
28. okt 2021

Ja si neviem pod tym čo predstaviť, lebo vadiť ti môžu rôzne veci, niekto je flegmoš a prežije aj toxickeho človeka. Raz môjmu švagrovi niekto v komente napisal na fcb, že je toxický človek, tak som sa rehotala, ale on útočí na druhých bez príčiny a často a všade. Ja ho už poznam, v podstate nechapem, načo to robí, čo ho k tomu vedie..