Topánky na širokú nohu

scarlet_field
1. jún 2022

Prosim, nema niekto tip kde kupit topanky na siroku nohu, pre dospeleho? Nedokazem zohnat nic co by nebolo hnusne, ja mam 30 rokov a nie 85, tak ak by ste mali tip na obchod alebo priamo znacku kde maju aj vacsie sirky a zaroven to nevyzera ako obuv pre seniorov, tak mi velmi pomozete. Vdaka!

matovicova
1. jún 2022

@scarlet_field ježko bezko

simsalabim
1. jún 2022

@scarlet_field ara, rieker a remonte maju aj sirku H. Rieker dorucuje zdarma, aj vratenie. Ci sa ti budu pacit vizualne, neviem.

scarlet_field
autor
1. jún 2022

@matovicova tam maju aj pre dospelych? lebo na nete som nasla len detske

kormino
1. jún 2022

Okrem Riekeru máva aj Gábor dobre topánky na širokú nohu.Ked potrebujem elegantné,tak Gábor,keď na bežné nosenie tak Rieker.

scarlet_field
autor
1. jún 2022

och, nepotesili ste ma, ale dakujem! 🙂

scarlet_field
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hyta
1. jún 2022

Môj muž má širokú nohu, kupujem v Rieker a aj v Daichmann predajniach.

zuzanaete
1. jún 2022

BeLenka

lucykelly
1. jún 2022

ja mám tiež širokú nohu a kupujem si klasika v CCC

diefca
1. jún 2022

@scarlet_field Skechers su dost velke, ale dizajn nic moc

katica06
1. jún 2022

@scarlet_field odporúčam Rieker

macikovaiveta
1. jún 2022

@scarlet_field Rieker označenie G

simsalabim
1. jún 2022

@macikovaiveta nie, G je bezna sirka. F uzka a siroka je H.

matovicova
1. jún 2022

@scarlet_field áno majú aj pre dospelých, myslím, že protetika alebo be Lenka. Ešte ma napadla bosonozka, ti majú toho ešte viac pre dospelákov ako ježko bezko 🙂

scarlet_field
autor
2. jún 2022

Dakujem vsetkym! Sice nechcem barefoot a z dizajnu rieker sa mi chce plakat, ale aj tak ste mi velmi pomohli 🙂

simsalabim
2. jún 2022

@scarlet_field no vidis, a ja sa z Riekeru velmi tesim 😅 Mam problem s klbami na chodidlach a vacsinu beznej obuvi uz neobujem. U mna je volba bud ortopedicke kopyto ala 80 rocna dochodkyna, alebo nieco ako Rieker… takze volba je jasna 😇