Topánky hodiace sa k hrubým pančuchám

cailinevelyn
29. dec 2020

Ahojte ženy,

chem sa opýtať najmä tých, ktoré máte cit pre módu. Firma sa presťahovala do priestorov, kde sú koberce, doteraz sme boli v priestoroch, kde bola plávajúca podlaha bez inej krytiny. A teraz k veci. Chodím do práce pešo alebo na bicykli, tak, k šatám, nosím hrubé 60 alebo 80 den pančuchy a v pôvodných priestoroch som si nechávala na nohách čižmy. Na tých kobercoch sa mi čižmy nezdajú OK.
Moja dilema teda znie, existujú nejaké topánky na prezutie, čo by sa hodili k tým hrubým pančuchám /čierne alebo antracitové) alebo si dať lodičky a hrubé pančuchy si jednoducho prezliecť za silonky... Dajte tipy na topánky, príp. aj foto... Ďakujem

inetta
29. dec 2020

@cailinevelyn ja by som isla tmave pancuchy plus tmave lodicky, alebo kotnikove topanky a niekedy aj cizmy.

inetta
29. dec 2020

@cailinevelyn a vobec by som v zime nedavala silonky. Ved to je pekne, cierne, bordove, sive hrubsie pancuchy a lodicky. Ja tak bezne chodievam. Nosievam saty velmi casto. Budes to mat pekne. A ked budes mat naladu, tak aj cizmy. Zavisi od toho ako sa citis.

inetta
29. dec 2020

@cailinevelyn a este jedna rada, stiahni si aplikaciu pinterest a tam je velmi vela napadov na outfity. Je dobre teda zadavat klucove vyrazy v anglictine, cize napr. tights winter outfit work a najde ti velmi vela napadov na to ako sa zladit.

cailinevelyn
autor
29. dec 2020

baby ďakujem, som sa trochu bála kombinácie hrubých pančúch a lodičiek... ale zas keď budu tie lodičky trochu "najmasívnejšieho vzhľadu" či matné, by sa to nemuselo vzájomne biť... asi len postaviť pred zrkadlo a vyskúšať... a ´ďakujem za typ, prezrieť pinterest mi teda vôbec nenapadlo

inetta
29. dec 2020

@cailinevelyn aj nie velmi masivne lodicky mozu kludne byt

inetta
29. dec 2020
mishka81
29. dec 2020

@cailinevelyn kludne mozes mat lodicky. Zavisi aj ako vam budu kurit. U nas tak kosa niekedy, ze koberec nekoberec, beham v cizmach 🙂

marca12
29. dec 2020

@cailinevelyn boh ochranuj od pinterestu. Vcera som tam stravila cely den 😀

iveta7677
29. dec 2020

@cailinevelyn lodicky napr. na platforme.Nie take prilis elegantne.

cailinevelyn
autor
29. dec 2020

dakujem, uz som pokojna a hlavne pridem pekna do prace 🙂 dakujeeeeeem