Tonie box

18. feb 2022

Ahojte, zháňam Tonie box s figúrkami, neviete či sa na Slovensku predáva ? Alebo nemáte ho niektorá? Prikladám aj foto.

sapetka
18. feb 2022

Ja mam nemecke ale. Na svk neviem ci sa predava

calin
18. feb 2022

Vsak sa da urcite objednať s dovozom na sk - len sa poponáhľať.. vraj aj tie figúrky majú byť od mája drahšie 🤔 co sa mi už teraz zdá dosť drahé

sapetka
19. feb 2022

@calin kolko maju stat?

sapetka
19. feb 2022

@calin da sa objednat jasne len otazka je ci nebude vadit ze to nie je v slovencine

calin
19. feb 2022

@sapetka startbpx bude stáť 99€ a figúrka 17€
Ale tak sa aspoň môžu učiť jazyk..a ked si kúpi kreativ kde si môže sám nahrať co chce

sapetka
19. feb 2022

@calin tak to celkom o cca 3€ hm🤔

muska1993
17. aug 2022

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, že či ste si ho kúpili a ak áno prosím vás odkiaľ? Ďakujem

lapersefona
15. júl 2023

@muska1993 cez Amazon.de postovne 6 eur

autor
16. júl 2023

@lapersefona ahoj a v akom jazyku? Nemeckom? 🙂

lapersefona
16. júl 2023

Ano ale ked si kúpiš s kreativ panáčikom tak si môžeš nahrať v ľubovoľnom jazyku len si to musíš zakúpiť v mp3 rozpravky

autor
17. júl 2023

@lapersefona ďakujem 🙂

prdolatanacestach
17. júl 2023

Mame kúpené v Müller AT. Figúrky sa dajú kúpiť aj v bazaroch. Prípadne treba počkať na akciu, mávajú 20% zľavu. U nás to má úspech.

lapersefona
17. júl 2023

@prdolatanacestach aj na bazari stoja dost. 1 figurka od 10-15 eur

prdolatanacestach
17. júl 2023

@lapersefona za 15kupis nové. Pred vianocami som kupovala v akcii po 13e v obchode. Creative Tonie stojí menej ako nahraty.

prdolatanacestach
17. júl 2023

@lapersefona aha napríklad smolinka za 11,99€
https://www.mytoys.de/tonies-die-schluempfe-ein...

Táto miss crayon je u nás veľmi obľúbená, tiež v akcii
https://www.mytoys.de/tonies-glubschis-miss-cra...

Ja ich kupujem, len keď sú v akcii.

lapersefona
17. júl 2023

@prdolatanacestach to si objednavas na Slovensko co byvas v de?

lapersefona
17. júl 2023

@prdolatanacestach kde to najviac vyuzivate? V com je to viac vyhoda ako cd?

sapetka
17. júl 2023

@lapersefona cd si nemame kde prehrat🙈pocuvat to moze vsade moj vkuse pri jedeni pri hrani ked mi to ide na nervy da si sluchadla. Moze aj v aute atd..

prdolatanacestach
17. júl 2023

@lapersefona v Rakúsku, Muller, libro, myToys. V creative majú nahraté pesničky. Púšťajú si to ráno, kým sa preberu, cez den, keď si maľujú. Majú aj uspávanky, ale ešte pri tom nezaspali 🙈 výhoda oproti cd, pohraju sa aj s figúrkami. Vedia si box preniesť do kuchyne, keď raňajkujú, do obývačky, detskej ...