Tlkot srdiečka cez Angelsound

kajka1512
21. feb 2021

Ahojte baby uvažujem nad kúpou angelsound
Mám možnosť odkúpiť to už dnes lenže som v 10tt+5dni a bojím ss, že pocut ešte nebude.
Kedy ste vy počuli prvý krát tlkot ?
Ďakujem za odpoved
Jedna sa o tento angelsound

jdvorka
21. feb 2021

@kajka1512 Ja som si ho kúpila v 2. trimestry a teda som ho používala neskôr. Ale srdiečko zachytí aj skôr, v tomto týždni v akom si, určite. Len ho nepoužívaj príliš často, lebo môžeš ublížiť malému. Skús si preštudovať k tomu riziká, ja som ho celkovo za celé tehotenstvo použila 5x.

jaskolka
21. feb 2021

Ja som chcela tiež v tehotenstve si zaobstarať to, ale potom mi doktorka neodporucila, že to nie je dobre pre dieťa, nejaké vlny, čo to vysiela, alebo nahrieva, či ako, neviem presne. Ze proste keď "sa dačo ma stat" tak to aj tak nijako na začiatku neovplyvním, plus nemusím ani nič zachytiť, hoci všetko bude v poriadku, kedze môže byť plod inak otočený, a zbytočne sa vynervujem, čo bude horšie pre plod.

bubuzu
22. feb 2021

Ahoj,angel sound lekari neodporucaju,vlny,ktore vysiela sposobuju zahrievanie organov,cez ktore prechadzaju.Nemusi to sposobit nic,ale moze to sposobit deformaciu srdiecka,rozne vady.preto ti ani doktor na kazdom usg nepusti zvuk srdiecka,je to riskantne.