Tipy na predaj na blšáku

4. sep 2023

Ahojte,
prosím Vás, poraďte tipy a triky na predaj na blšáku. Mám predajné miesto 3x2m2, mienim vziať menší stolček (na ukladanie vecí k predaju), rybársku stoličku pre seba, vešiak, kde budem mať aj nejaké oblečenie zavesené... zrkadlo asi nie, nakoľko mám iba veľké ťažké... Jedlo pitie to asi musím si vziať na tých par hodín.. zvládnem to sama alebo si mám niekoho zohnať?
Ako ste si oceňovali tovar? Čo sa Vám osvedčilo? Alebo ponúkate kto je koľko ochotný ponúknuť?
Veci lepšie dať do krabice alebo saklov? Budeme to prenášať nejaký kus, alebo kufor?
Neviem ešte čo by ma mohlo a malo zaujímať...
ĎAKUJEM 😊
Pekný deň prajem 🌞

adri266
4. sep 2023

Hlavne nemaj velke ocakavania. Pred rokmi sme boli predavat na burze hraciek a knih, predali sme veci za par Eur, v podstate sme viac zaplatili za stol. Boli sme dvaja a nemali sme co robit.

lubka261
4. sep 2023

ja som bola dva krat ako predavajuca a predala som velmi vela veci, oba razy som zarobila okolo 60eur (islo prevazne o veci po synovi a par nepotrebnych "lapacov prachu" z domacnosti na ktore nemam vyuzitie, zvycajne nevhodne darceky 🙂 ). na vsetko som dala cenovky, ceny som dala uplne ale ze uplne podhodnotene, proste som sa toho chcela zbavit, najviac isli detske hracky, knihy, a kuchynske potreby. oblecenie len malo, takze som ho dala vsetko do krabice a napisala 1ks/0,5e, pri konci blsaku som dala 0,10e za kus (vacsinou to boli bodynka, pyzamka a take veci cca do 1roka, toho maju vzdy rodicia kopu a malo opotrebovaneho, takze velke ocakavania som nemala). proste som sa toho chcela zbavit lebo som to nemala komu dat, a kedze viem ze rodicia si kupia casto nove v pepcu za par eur tak som musela ist s cenou dost dole. ale z blsaku som odchadzala s malicko vecami co mi ostali. volaktori ludia sa k mojmu stolu vratili viackrat. samozrejme som bola ochotna aj zjednavat ak som sa toho vylozene potrebovala zbavit, a mala som aj dobry pocit ze snad niekomu este veci posluzia za dobry peniaz. je to predsa blsak. Ako nakupujuca chodim na vela blsakov a garazovych vypredajov a co vylozene nemam rada a ani sa pri takom stole nezastavim je, ak nemaju cenovky. to sa mi ani nechce riesit s predavajucimi ze za kolko asi, lebo mi velakrat odpovedali ze "navrhnite" a ked som povedala taku pre mna klasicku blsakovu cenu tak povedali ze to je malo.. nechapem nikdy preco teda nenapisu ich predstavu... takze pri stoloch bez cenoviek sa ani nezastavujem a radsej idem dalej

autor
15. sep 2023

@adri266
@lubka261
Ďakujem, bola som a teda oplatilo sa mi, čo sa týka peňazí, zbavila som sa veľa vecí, väčšinu som mala ocenené, tiež mám rada, ak vidím cenu a keď tak skúsim sa spýtať na zľavu ešte... tak možno aj nabudúce, ak to vystihnem, pôjdem 🙂