Tipy na pekné a netypické darčeky pre deti alebo dospelých do 20 eur

marika258
6. aug 2017

Prosím o tipy na pekné, nevšedné ale zároveň praktické darčeky pre deti alebo dospelých v cene max. tak do 20 Eur ... mám pocit že stále kupujem len kozmetiku, hrnčeky, tričká a podobné - síce praktické veci - ale bez fantázie ... u detí je to jednoduchšie ale u 10-15 ročných už strácam nápady ... prvým tipom prispejem aj ja pretože som v piatok u nás v meste našla pekný darček - zamatovú omaľovánku a že majú aj e-hop www.zamatoveomalovanky.sk ja som kúpila neteri u nich takú krabičku keď si ju vymaľuje môže si do nej uložiť šperky alebo iné svoje "poklady" 🙂 .... ďakujem za všetky nápady

0silvia0
6. aug 2017

@marika258 vôbec to nevyzerá ako reklama uvedenej stránky, fakt niééé 😉

janinah
6. aug 2017

U 10-15r. Neriesim.opytam sa co chcu a to aj dostanu.prekvapenia nem dopadnu dobre u tejto vekovej kategorie🙂

deti95060810
6. aug 2017

načo si tam trepala ten e schop. To som nepochopila...jájáj reklama....😝

marika258
autor
6. aug 2017

@janinah veď práve, ťažko sa im kupuje ... s kamoškou, ktorá má deti v takom veku sa stretávame raz do roka kedže žije v zahraničí, tak im chcem vždy niečo kúpiť nech majú radosť .. ja viem že najväčšiu radosť by asi mali keby som im dala rovno peniaze ale ja nie som zástanca peňazí ako darčeka, ani sama to nemám rada, mám pocit že je len také "z povinnosti" že si niekto ani nedá námahu aby mi niečo vymyslel - aj drobnosť poteší viac ako peniaze (aspoň mňa, každý sme iný 🙂 .. no a keď sa kamošky spýtam čo by sa im zišlo tak klasická odpoveď : nič nekupuj, nič nepotrebujeme stačí keď sa stretneme

bejami
7. aug 2017

@marika258 ja využivam toto http://chocolissimo.sk/do/item/1488554349172/Vs... samozrejme pri speci prilezitostiach. Aj pre deti tam su vseliake pekne figurky.