Tip na kuchársku knihu

sojka_zojka
2. júl 2014

ahojte kočky, potrebovala by som nejaké fajn kuchárky, ja síce ako tak variť viem, ale nemám inšpiráciu, na internete vždy nájdem milión receptov a skôr sa domýlim ako si niečo vyberiem. nechcem tie kuchárky Zo života ani recepty, kde polovicu vecí neviem kúpiť. mám rada skôr ľahké rýchle jedlá, polievky, a jedlá, kde sa narába aj so zeleninou (nemyslím však takú klasiku) .. niečo ako varí Jamie, ale skôr na slovenský, dostupný spôsob. s ktorou kuchárkou ste boli spokojné vy. ďakujem za odpoveď! 😎

kikushka2386
3. júl 2014

@sojka_zojka neviem ci to je kniha ktoru presne hladas ale na recep su dobre ohlasy a premyslam ze si ju kupim. http://www.zdrave-fitness-recepty.sk/Zdrave-fit...

serpentino
3. júl 2014

@sojka_zojka Pre mna jednoznacne...Velka domaca kucharka od Slovart,je to velka 500 str.knika,velmi prehladna rozdelena zvlast na cestoviny,mucniky,divinu,hydinu,zeleninu a pri kazdom je aj skola varenia,velmi dobra knizka..pozri na internete,stoji do 20 eur cca ak si dobre pamatam

sojka_zojka
autor
3. júl 2014

@kikushka2386 čo to som z tej knihy videla u niekoho na internete, no bohužiaľ, i keď je to zdravé a chutné, nemôžem piatim ľuďom doma variť obedy tohto typu .. ale je pravda že ma kniha upútala, ďakujem za odpoveď

sojka_zojka
autor
3. júl 2014

@serpentino ďakujem určite popozerám!