Tinitus - hučanie v uchu

zuzanagoralova
18. feb 2018

Ahojte je tu niekto kto by mi vedel poradiť pre švagrinu nejaku radu na hučanie v uchu .nedá sa to už vydržať ..ďakujem za každu radu .pekny deň všetkým 😉

zara0201
18. feb 2018

Treba na ORL, daju lieky. Pripadne infuzie. Uplne a toho asi zbavit neda.

zemislava
18. feb 2018

záleží z čoho to má spôsobené, ak je to následkom zaseknutej krčnej chrbtice, tak v tom prípade by mohlo pomôcť nahrievať a masírovať svaly na krku a ramenách, ak to nie je z chrbtice tak potom je vhodná návšteva ORL

janinah
18. feb 2018

orl a čím skôr

skoupa
18. feb 2018

ahoj mne pomohli sviečky do uši ktore dostaneš kupit v lekarni mne to dost pomohlo odporučam

zuzanagoralova
autor
18. feb 2018

@skoupa sviečky ?? Mohla by ste mi napisať ako sa volaju .ďakujem

zuzanagoralova
autor
18. feb 2018

Ďakujem vám za vaše rady ..

mircalla
18. feb 2018

@zuzanagoralova Ja to mam asi od 18 od zahlienenych dutin, bola som na ORL aj audimetrii, ale nikdy som sa toho nezbavila

katulienkax
18. feb 2018

Nuž ja to už mam 3 roky, ale aj tak nech ide k Orl,možno to je len upchatý zvukovod.

zemislava
18. feb 2018

@mircalla ja mam to isté už od detstva, lebo mám problémy s dutinami aj krčnou chrbticou a myslim, že v mojom prípade sa s tým veľa nedá robiť, počas choroby dýchacich ciest sa mi to dočasne zhoršuje

luna116
19. feb 2018

smer ORL, účinná je kombinácia liekov Betahistin Actavis 16-24 mg + antidepresíva čo viem od Dr., ale osobne by som najprv vylúčila všetky možné príčiny a potom sa uchýlila k liekom na doporučenie lekára. Nás známy má hučanie v ušiach dlhoročné, ale na to nezaberá nič.

zuzanagoralova
autor
19. feb 2018

Všetké vaše rady som jej odkázala za ktore vám aj švagrina ďakuje

skoupa
19. feb 2018

sviečky do uši sa volaju aurecon plus ale stači v lekarni povedat sviečky do uši .

veriine
25. feb 2018

@skoupa pokial nie je problem vo zvukovode (co potvrdi alebo vyvrati vysetrenie na ORL) nepomozu ziadne sviecky. Tinitus vznika aj zuzenim ciev v mozgu, takze sviecku su k nicomu...

evulienkaslx
25. feb 2018

najprv treba zistit pricinu- ORL, vyš. chrbtice -RTG, sono krcnych ciev, ak je vazne, aj MRI mozgu, vtedy sa lieci pricina, ORL a pod. nasadi lieky, vo vela pripadoch sa pricina nenajde, moze pomoct masaz krcnych svalov, rehabilitacia, elektroliecba, akupunktura, laser ....