Tieň pod fotkou

natalyaas
17. jún 2013

Ahojte...
Neviem ako zacat nakolko sa mi tazko od strachu pise. Dnes som fotila muza zo synom v bazene. Vecer som si sadla na hojdacku a pozerala fotografie. Naraz mi padol zrak na jednu fotku... po chrbte mi presiel neskutocny mraz a srdce mi slo vyskocit z hrude postihol ma nesmierne velky strach... prosim kazdu zenu mamicku aby nahliadla do mojho albumu a upriamila zrak tienu ktory je pod fotkou mojho manzela a syna... :( muz mi tvrdi ze je to odraz kamarata ktory stal pri bazene ale stal inde ako je ten tien... a myslim ze ak by to bol aj jeho odraz nevyzeral by takto desivo.... dakuem Vam za kazdy nazor... som dost ustrachana ci to co som zachytila nema nejaku spojitost s nimi...

miruska951
17. jún 2013

OMG, prešiel mi mráz po chrbte

janka257
17. jún 2013

Mne tiez .... neviem, ako vyzera ten kamarat, to musis vediet ty, ale ked ma take na kratucko vlasy a tmave oblecko, to moze byt podla mna on...

kristinka1826
17. jún 2013

vyzera to dost desivo ako keby mal niekdo masku na hlave?

stanka810
17. jún 2013

fuuuuuuuuu akoze to je sila....neviem co si mam o tom mysliet....zeby ta voda tak zohavila kamarata?

natalyaas
autor
17. jún 2013

@janka257 mal kratke vlasy a bol bez tricka mal len sortky

natalyaas
autor
17. jún 2013

@stanka810 ja neverim ze to je jeho odraz bol dalej od bazena ... zajtra to ideme skusit nafogit tak ako na tej fotke ci tam nieco bude

slniecko154
17. jún 2013

och, mna striaslo a to som si ani neprecitala spravu...ale neber si to prilis k srdcu, vo vode vsetky odrazy vyzeraju zvlastne, najma ked je voda viac zvlnena, tak aj odrazy su uplne deformovane

janka257
17. jún 2013

@natalyaas A ty? Ked si ich fotila? Nieco tmave na sebe si mala?

terezka1947
17. jún 2013

@natalyaas nooo,vyzera to divne...skoro by som povedala-fotomontaz 😀
aaaale neries,vobec tomu neprikladaj dolezitost a uz vobec ziaden strach....je to divne a to je vsetko.

pakin
17. jún 2013

zaujímavá fotka 🙂 ako by tam bol mimozemšťan 😲 podľa mňa je tam horná časť hlavy tvojho muža a "tvár" je odraz kamaráta, ale keď voda tam vlní, tak vyzerá to veľmi škaredo, taká zlomenina, a to všetko sa spájalo. Ja neverím v mimozemšťanoch, ale podľa mňa takto ich vymysleli 😀 Nestrachuj, ste skvelé 😉

anjelicek26
17. jún 2013

Photoshop a 15 minut prace a spravi toto kazdy, ako nic v zlom... ale pri 1 prispevku na fore, dnesnej registracii a takejto fotke ma nic lepsie nenapadne 😀

ifkael
17. jún 2013

Preco sa nevlni cela hladina? Zeby fotomontaz?

natalyaas
autor
17. jún 2013

@anjelicek kvoli takej krave som sem prestala chodit si hned vsade a robis rozbroje viac sa venuj detom a neryp naco by som toto robila? Ja som sem chodila a bola som pod nickom enigma7 len nemala som sa s kym poradit tak som to capla sem vidim ze si neustale v pohotovosti

blondi2
17. jún 2013

jaaj baby ja tomuto neverim, nehnevajte sa. Niekto potrebuje byt zaujimavy, registracia v juni, 2 prispevky....to hovori za vsetko.

natalyaas
autor
17. jún 2013

@blondi2 ver never som to tam dokreslila

aduskatt
17. jún 2013

@ifkael to bolo prve, co som si vsimla

anjelicek26
17. jún 2013

@natalyaas - moje deti spia 😉 A asi si si este nedala dost dlhu pauzu, ked ta nejaka "krava" na virtualnej platforme dokaze takto vytocit... je to jasna fotomontaz, a preco to sem davas, vies asi len ty...

natalyaas
autor
17. jún 2013

@anjelicek26 tvoje deti spia asi nonstop 24hodin kedze si tu nalepena ako vzdy od rana do vecera. No nic kazdopadne dakujem za nazor a bodaj by to bola fotomontaz bola by som ovela kludnejsia.

natalyaas
autor
17. jún 2013

@aduskatt moja voda sa tam vlni len ju nevidis lebo je tam odraz nafukovacky a toho cuda ale ked sa zahladis su tam vlny tmave

aduskatt
17. jún 2013

@natalyaas odraz nafukovacky vidim🙂 aj pravu stranu.ale lava strana bazena sa nevlni.alebo som slepa, aj to je mozne🙂

billam
17. jún 2013

Suhra viacerych objektov...ale dost desiva

marcelka932
17. jún 2013

Teda este stale mi lezie mraz po chrbte ale sama sebu presviedcam ze je to len odraz manzela

kvieta
17. jún 2013

😀 Upravovaná fotografia... aj jej formát je neštandartný... ako po úprave.

s.i.m.k.a1
17. jún 2013

Fuuuu, zlakla som sa....

tehula
17. jún 2013

Mna na tej fotke viac zaujalo, preco muz so synom nepozeraju do fotaka, ale hladia akoby na dno bazena?

evickapooh
17. jún 2013

baby...sorry ale to je proti zakonom fyziky ...to nemoze byt tien muza!!! lebo ..slniecko svieti z inej strany...slnko svieti oproti ...takze tien musi byt za nim nie vedla neho..ale co to je, to neviem... ja by som si vymazala tut fotku a zabudla na vsetko...

kattrin5
18. jún 2013

Vypada to zvlastne ale myslim ze je tk tien tvojho muza..nerobila by som paniku

adriana89
18. jún 2013

@anjelicek26 😀 😀 😀

tova
18. jún 2013

photoshop!!!! niekto ma privela casu. Voda je cista na to aby mu bolo pod nafukovackou vidiet nohy, a spodok odrezany pod nafukovackou je tenkym svetlomodrym pasikom hlavne lava strana, co je blbost v realite.

bronia13
18. jún 2013

no zbohom tu je skoro polnoc a neviem ako zaspim mne az mraz po chrbte presiel, do kelu bude sa mi o tom snivat, fakt asi nezaspim raz dva tri, preto nerada pozeram hororove filmy a o duchoch lebo sa potom bojim,... do kelu tam nemala som to radsej ani pozerat....