Tetovanie - symbol, že mám syna

7. jan 2022

Ženy prosím vás dajte inšpiráciu aké máte totovanie ,chcela by som niečo také z dieťaťom keďže mám syna . Ako symbol že mám syna .

karolinka234
7. jan 2022

Moja mama ma na zápästí dátumy narodenia rímskymi číslicami

sissy27
7. jan 2022

Na tvojom mieste oslovím šikovného tatéra, ktorý ti aj spracuje návrh a budeš mať niečo osobné a aspoň trochu originálne. Mená detí a ich dátumy narodenia - nechcem sa nikoho dotknúť, ale pripomína mi to náhrobný kameň 🙈

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
7. jan 2022

@beata_k no portréty všeobecne sú podľa mňa veľmi diskutabilné, tiež niečo čo sa mi spája s náhrobkom 🙈 vždy keď také vidím, tak prvé mi napadne, že asi sa stala nejaká tragédia a na pamiatku si ten človek dal vytetovať portrét / meno / dátum. Ale tak proti gustu žiaden dišputát ako sa hovorí, aj horšie veci ľudia majú vytetované.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
parvinka0001
7. jan 2022

Ja mám takéto ale ja mám dvojky

vevesh
7. jan 2022

@sissy27 mne sa paci tep danej osoby- individualne, osobne, len keby to nemal kazdy druhy, vzhladom ma jednoduchost tohto motivu (a aj cenu😀).

Pre autorku- je kopec taterskych motivov na nete a naskor by som si asi prezrela, aky styl sa ti paci (ta vyjadruje, pasuje ti). Takisto je kopec motivov na nete na stiahnutie- mozes si zobrat ako predlohu/motiv a dobry tater ti to napasuje na teba (dokresli/uberie, zosobni). Len by som si vybrala dobreho tatera, kedze je to vec na cely zivot a neznasam odflaknute, vyblednute, zliate kerky.

dusankomoj
7. jan 2022

Ja mám syna aj dcéru a na zápästí mám dve prepletené srdcia. Červené a modré❤💙

evita_g
7. jan 2022

ak to má byť spojené s tvojím synom, nech ti niečo navrhne on sám 😉 myslím to vážne, ale neviem, koľko má rokov, či už kreslí, alebo je to ešte bábätko? niekde som videla také miniatúry z detských kresieb, bolo to milé a osobné

zuzanalukasko
7. jan 2022

Mám takéto, ale bolo to spontánne popri inom tetovaní, neplánované, ale patrí ku mne 🙂

panda21
7. jan 2022

Ja si idem dávať súhvezdie znamenia syna 🤷‍♀️ zachvilu budem vyzerať ako hviezdna obloha ale mne sa to páči. Mám súhvezdie znamenia otca, mami, najlepšej kamarátky.. Všetky sú tak nejak blízko seba, medzi nimi sú kvázi hviezdy (nie klasické hviezdy) a tak nejak plánujem doplniť syna a ďalšie nenarodené 😅

beata110
7. jan 2022

Ja mam takto😊