Tetovanie ruky

julka828
14. mar 2023

Mate niekto potetovanu ruku ale nie tak vyssie zapastie a dalej. Ale prave tu cast od prstov po zapastie. Ak ano ako ste spokojne a co tam mate ? ☺️

tilda23
14. mar 2023

tak je podla mna jedno, kde ake tetovanie mas, nie? clovek by mal byt hlavne stotozneny s tym, co si da vytetovat, lebo ako viem, da sa v dnesnej dobe tetovania zbavit, ale ani to nie je len tak. chystas sa na nejake alebo teda uz nejake mas?

julka828
autor
14. mar 2023

@tilda23 ja mam uz dve. Ale na tej casti ruky nemam tak som len chcela vediet ci niekto ma a co. Ako ja uz mam vybrate so vsetkymi som na milion percent stotoznena ☺️ len som zvedava

beata_k
14. mar 2023

@julka828 Obcas s tym zamestnavateli maju problem. Ake si ches dat? Daj obrazok 🙂

eliaska101
14. mar 2023

No na také viditeľné miesto by som si asi nedávala, človek nemôže vedieť, kde sa bude chcieť zamestnať, niektorí to ozaj netolerujú🙂 Ale tak to je tvoja vec. Keby som sa ja dala tetovať, tak by som si dala jedine nejakú rastlinku🙂

julka828
autor
14. mar 2023

@eliaska101 hej toto mi trosku vrta v hlave ci to nebude problem niekde v praci

julka828
autor
14. mar 2023

@beata_k pridam potom ked bude hotove ☺️

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sommisicka
14. mar 2023

Mam tetovanie na vnútornom predlakti, nikdy s tým problém nikde nebol. Moja kamoška je magistra a vedúca lekárne a ma potetovanu celú ruku od prstov po lakeť z oboch strán. Ani zamestnávateľ, ani pacienti s tým nikdy problém nemali a to ma vytetovanu dokonca medzi inými aj lebku :D

julka828
autor
18. mar 2023
beata_k
18. mar 2023

@julka828 celkom pekne 🙂

tinqua
18. mar 2023

@julka828 pocuj, ja mam cely sleeve a pracujem ako ekonomka v nadnarodnej spoločnosti...a ked s tym ma niekto problem poviem aby mi predlozil studiu, v ktorej je dokazane, ze tetovanie znizuje IQ 🤷‍♀️ jednoducho sa obrnit a ist si svoje, pokial sa ti to paci

julka828
autor
18. mar 2023

@tinqua ano velmi sa mi to paci mam aj na jednej ruke aj na druhej a teraz to co som pridala 🙂