Tetovanie - rozhodnutie

23. jan 2023

Neviem si pomôcť no mne sa veľmi páčia tetovania. Tetovanie mám jedno a chcela by som ďalšie. Neviem sa rozhodnúť ale jake mám viacej motívov čo sa mi páči a viacej veci čo by malo ako tetovanie pre mna zmysel ale proste neviem sa rozhodnúť že či to vážne chcem. Že na to miesto už iné tetovanie potom nemôžem dat.A keby náhodou to miesto už ostane potetovane keby som aj nechcela. Chystám sa na druhé tetovanie už tretí rok a mam strach že si zle vyberiem. Že dám zle miesto. No súri ma čas. Štúdio kde sa chcem objednať ma od zajtra rana booking a ono je do pár hodin zaplnené na najbližšie 4mesiace. Ja by som aj mala vybraté čo chcem a kde len mám strach že sa mi to neskôr nebude pacit. Alebo pacit na mne. Alebo že by som chcela na tom mieste niečo iné.

ivik4
23. jan 2023

Nerozumiem, co my s tym ze chces tetovanie ? Urcite by som si nedala tetovanie len tak narychlo akekolvek len preto ze maju plnku

lyci
23. jan 2023

ak si si nie ista, urcite si teraz nedavaj, malokedy to dopadne dobre a zvacsa to skonci, no co uz, ked to mam

nika_val
23. jan 2023

Nedavaj si ho.. nevieš sa rozhodnúť, takže je velka šanca že to v buducnosti olutuješ..
Toto je presne dovod prečo som si ani ja nikdy žiadne nedala, aj ked sa mi to pači 🙂

hedviga2
23. jan 2023

A my čo ti mame vybrat?

lindous
23. jan 2023

Ja som išla, až keď som si bola na 100% istá a mala som ho v hlave dokonca zopár rokov, na stôl som ľahla bez pochybností 😊 teraz to mám tiež tak, že aj by sa mi páčilo ďalšie, viac vecí si viem predstaviť, ale proste nie je to ono, nie je to také, aby som sa kvôli tomu odhodlala a bookla termín... Je to vec na celý život, či ho budeš mať teraz alebo o rok je podľa mňa jedno, ak to berieš takto vážne (mám totižto aj kamošov, ktorí sú pokreslení celí a už dávno to neriešia a idú do toho úplne spontánne 😄)... Ale podľa toho čo píšeš ty, by som počkala a bookla termín, až keď budeš vedieť isto a nie naopak, že niečo si vybrať, len preto že je termín

larazivago
23. jan 2023

Sa mi zdá, že až tak ho nechceš.

belllinka
23. jan 2023

áno, je dosť možné, že za pár rokov sa ti už páčiť nebude. Tak ako sa ti v rôznych etapách života páčia iné veci, iné oblečenie, iné doplnky...

mikadooo
23. jan 2023

Veď počkaj 4 mesiace, snáď sa ti to dovtedy vyjasní 🤷. Najhoršie je riešiť celoživotné rozhodnutie pod časovým tlakom. Čo také hrozné by sa stalo, keby si si ho dala až o 4 mesiace?

janulicka24
25. jan 2023

Keby si ho tak chcela, uz by si vedela co a tesila by si sa, si nerozhodna a v takomto rozpolozeni podla mna vobec nie je dobre robit taketo rozhodnutia a davat si tetovania 😉

mirka414
10. jún 2023

Daj tomu čas ..a potom zrazu budeš vedieť ,že áno teraz je ten správny čas a aj miesto a aj motív a potom buď máš tak dobrého tatéra ako mám ja,že hneď môžem ku nemu prísť a potom už viem,že som sa rozhodla správne .

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. jún 2023

@elizabet173 Už aj vytetované 🙂