Tetovanie pod plecom. Bolí to?

lucy1801
31. okt 2019

Zdravím, mám hrozný strach z ihiel a zajtra idem na tetovanie a chcem ho tak pod plecom.. Bolí to tam moc? Alebo poprípade ako predísť strachu? Ďakujem 🙏🏻

lulu122
31. okt 2019

@lucy1801 Mám manžela čo odpadáva keď mu idú brať krv a potetované má celé ruky :D ja mám tiež pár tetovaní a na každom mieste to bolelo inak. Nebudem písať že to nebolí, ale nie je to nič hrozné. Inak by sa toľko ľudí tetovať nenechalo. Ja už sa teším na ďalšie, ktoré si dám hneď ako prestanem kojiť.

denden77
31. okt 2019

@lucy1801 neries, vyjdes odtial a budes chciet tu "bolest" zazit zase 😉

evamea
31. okt 2019

Ja mam potetovany chrbát a plece bolo najmenej bolestivé, skôr to je pocit, akoby ťa niekto škrabal a nie bodal. 🙂 v podstate človek po chvíli už ani nevníma tak tú bolesť, keďže si na ňu "zvykne". Ak je to nejaké malé tetovanie tak potom už vôbec nestresuj, niektoré sme tam sedeli hodiny a bolo to okej 😄

lucy1801
autor
31. okt 2019

@evamea toto si dávam😅

1gabriela13
31. okt 2019

@lucy1801 ja mam na tom mieste tetovanie, nič hrozné. Mam 4 tetovania ale na členku bolo brutal. Az som sa spotila. Ale tam kde si dávaš ty úplná pohoda

evamea
31. okt 2019

@lucy1801 zvládneš 😄

mmoonna
31. okt 2019

Môj manžel pri odbere krvi musí ležať, lebo má paniku i ihiel a ide z toho odpadnúť, vždy je z toho celý spotený a tiež má viac tetovaní 🙂

alexandra2468
31. okt 2019

@lucy1801 ja mam obrovsky strach z ihiel. Ked viem, ze idem na odbery/ockovanie tak ma vzdy boli brucho hned z rana a musim na zachodik :D
Ale tetovat som sa dala tiez dobrovolne :D na dvoch miestach :D a podla mna to boli menej nez odber krvi :D
Myslim si, ze neprijemna je kombinacia toho zvuku pri tetovani a vedomia, ze to robia tebe :D

saskia_98
31. okt 2019

@lucy1801 mne ked beru krv je mi zle a odpadavam a tetovania mi vobec nevadia a ani ma to neboli. 😁 Najviac boli ked ide ihla az do kosti (pri tetovani na krk som skapiňala od bolesti) ale inac pohodka. 😊

0silvia0
31. okt 2019

@saskia_98 toto ma vzdy zaujimalo, ked niekto pri odbere krvi odpadava, ja som v tomto tvrda zena, nic mi to nerobi, mozu mi aj liter zobrat😂
To mas mdloby? Strach? Alebo sa ti to hnusi?

lucy1801
autor
31. okt 2019

@0silvia0 ja mám to isté pri odbere😁😁

gabika0825
31. okt 2019

Tetovanie je uplná pohoda 🙂 nemusíš stresovať, ako pozerám obrázok, tam ti to bude dosť tieňovať a to nebolí vôbec lebo nejde tak hlboko pod kožu... keby ti niečo vypĺňal alebo si dávaš nejaké hrubé písmo tak to je horšie 😁

0silvia0
31. okt 2019

@lucy1801 a pocitujes strach pri odbere?

saskia_98
1. nov 2019

@0silvia0 nie ja mam velmi nizky tlak a jak vytiahnu ihlu pohode, pichnu ihlu pride mi zle a potom odpadnem 😀 a pri tetovani je to proste ine, tam mam zvyseny tlak lebo sa tesim ze to bude a adrenalin ide. proste tetovanie dam v pohodke ale odber krvy jedine ked lezim a aj to musim pozerat na druhu stranu a modlit sa, ze ked dotahaju neodpadnem 😁

0silvia0
1. nov 2019

@saskia_98 chuda, toto si neviem predstavit, mne ked beru krv tak sa sestricky tesia, mam zily ako kulturista😊
A tetovanie nemam, tak neviem posudit rozdiel, k tomu som sa este nedopracovala, syn sice tetuje, ale este som sa mu neodovzdala do ruk...

saskia_98
1. nov 2019

@0silvia0 mne žily tiez vidno len som chudokrvna a ked mi beru krv potom tazko sa mi zastavuje, takze mozno aj preto pri tom odpadavam a vadi mi to 🤷🏻

lucy1801
autor
1. nov 2019

Už mám po a zistila som že som nadarmo stresovala 😃😃

lucy1801
autor
3. nov 2019

Je pravda že keď sa tetovanie zahojí bude vyzerať lepšie?

saskia_98
4. nov 2019

@lucy1801 ano, teraz mozes mat este chrasty, ale ked sa to poriadne zahoji, bude to parada 🙂

lucy1801
autor
4. nov 2019

@saskia_98 hej to viem len zatiaľ to tak úplne nevyzerá ako na obrázku.. Môže to byť tým?

saskia_98
4. nov 2019

@lucy1801 a ako to vyzera ?