Tetovanie po rokoch

1. sep 2023

Ahojte. Zvazujem tetovanie. Nieco male na nohu/chrbat. Ale dost mi vrta v hlave ako to bude vyzerat po rokoch. Vybledne to alebo sa to rozpije?

pribinak
1. sep 2023

Poznáš to, v 20tke si das na zadok vytetovat ružu, 40tke máš z toho kapustu

kvetka22
1. sep 2023

Ja som si dala teraz v 40tke 🙂 ak to po rokoch bude vyzerať zle, dá sa to prerobiť 🙂

bucecka
1. sep 2023

Ja mám tetovanie na chrbte už 19 rokov a stále drží farbu aj tvar. Záleží, kde si dáš

hladamematku
1. sep 2023

Moje najstaršie tetovanie ma 25 rokov chcelo by ho pretetovať, ostatné mladšie som si dávala aj po pár rokoch, aj obocie

autor
1. sep 2023

@pribinak 😀DDDD (20 uz davno nemam, asi preto nad tym tolko premyslam)

autor
1. sep 2023

Toto sa stane s kazdym tetovanim?

jaskolka
1. sep 2023

@pribinak kapustu..... 😆😆😆

jaskolka
1. sep 2023

Autorka, ak máš kvalitné tetovanie, tak nebudeš mať také rozmazane písmená, ako si dala, určite ani po rokoch.
Ja nemám síce osobne skúsenosť, ale manžel má niekoľko tetovani, aj menšie písmenká, aj väčšie vzory na celú rameno a predlaktie, dal si to robiť niekedy tesne po škole, čiže mohol mať 19, 20 rokov. Teraz ma 35,a vyzerá to úplne rovnako, možno trolilinku svetlejšie, ale vyraznost písma a vzoru je rovnaká. Odfotil si to par dní po tetovani, čiže dá sa ľahko to porovnať.
Treba ísť do overeneho a dobrého tetovacieho štúdia,pozri si ich recenzie, pripadne najlepšie je, aj poznáš niekoho, kto už tan bol.

livi123456
1. sep 2023

Ja mam písmo na ruke 12 rokov a určite nie je v takom stave ako máš na druhej foto. Treba vyberať kvalitného tatera a vydrží

araavdva
1. sep 2023

pokiaľ si vyberieš kvalitného tatera tak určite nebude vyzerať ako to na tej foto. Pokiaľ chceš na tom šetriť tak to ani nerob, neoplatí sa to.

cosmic_origin
1. sep 2023

Nejde len o kvalitu tatéra, ale aj o to ako koža daného človeka na terovanie reaguje. V koži prebiehajú prirodzené procesy, kvôli ktorým sa čiary trochu rozšíria.
Tá fotka vyzerá skôr že tatér išiel príliš hlboko, takže to k tomu mohlo prispieť.
S malými tetovaniemi nie je problém, ak nie sú príliš detailné a majú dostatok miesta medzi čiarami.