Tetovanie - natierať pityol masťou?

stuartlitl
17. feb 2019

Ahojte! Dala som si prve tetovanie a chcela som sa spytat, ci si ho môžem natierat pityol masťou. Ďakujem ☺

conspi
17. feb 2019

@stuartlitl radšej to neskúšaj. Jemne natierať lekárskou vazelinou alebo bepantenom

mnaamkaa
17. feb 2019

@stuartlitl vazelinu ja mam už dve tetky ale také 20 cm a dobre hojí. Inak twter sám mal poskytnúť vazelinu

stuartlitl
autor
17. feb 2019

@mnaamkaa ďakujem

mnaamkaa
17. feb 2019

@stuartlitl Za malo mojka

hennyinnsbruck
17. feb 2019

@stuartlitl ja mam pol tela potetovane. Pre mna naj bepanten. Tiez sa cudujem ze ta teter nepoucil🤔

mnaamkaa
17. feb 2019

@hennyinnsbruck áno je to divne, mňa poučil aj sam poskytol vazelinu napr. Inak aj bepanten radil prikúpiť, no u mňa stačila vazelina.

hennyinnsbruck
17. feb 2019

@mnaamkaa ja som na niektore tetka len obycajne tel mlieko pouzila a dobre bolo🤣🤣🤣

stuartlitl
autor
17. feb 2019

@hennyinnsbruck ďakujem, vravel že kalciová masť je veľmi dobrá, ale ešte som sa nedostala do lekárne a jediné čo som mala doma bola tá pityol masť 🙂 určite vyskúšam aj tú vazelinu @mnaamkaa

malinajahoda
17. feb 2019

@stuartlitl ja som si všetky nateriala s kalciovou masťou.

katren
17. feb 2019

@stuartlitl bepanthen je lepsi, kalciovka taha farbu...aspon ja som dostala take info od tatera....ja som kupila v DM Balea krem na tetovanie...

stuartlitl
autor
17. feb 2019

@malinajahoda tiež mi ju odporučalo pár ľudí

stuartlitl
autor
17. feb 2019

@malinajahoda tiež mi ju pár ľudí odporúčalo

stuartlitl
autor
17. feb 2019

@katren a máš s ňou dobré skúsenosti?

malinajahoda
17. feb 2019

@stuartlitl odjakživa mi ju tater odporučil a žiadnu farbu mi kalciovka "neťahala" ako tu bolo spomenuté.

stuartlitl
autor
17. feb 2019

@malinajahoda ďakujem, tak asi sa obrátim na ňu 😃

malinajahoda
17. feb 2019

@stuartlitl obráť, ručím za ňu. Všetky tetovania som si s ňou ošetrovala. Žiadna vytahana farba.

simonkaba
18. feb 2019

@stuartlitl ja som prve natierala s kalciovkou ale mala som pocit ze sa mi to dlho hojilo, vsetky ostatne uz s kokosovym olejom (odporucil mi tater) a to bolo super, rychlo a pekne zahojene 🙂

katren
18. feb 2019

@stuartlitl jasne 🙂