Tetovanie na ženskú ruku

20. máj 2024

Ahojte, aké tetovania take väčšie (nie celý rukáv) sa vám páčia na ženskej ruke. Veľa som si našla pekných, ale sa neviem rozhodnúť. Dajte nejaké nápady (fotky,...). Nebude to moje prvé tetovanie, takže ano, viem do čoho idem 😃😃 ďakujem vám 😁

egonsk
20. máj 2024

idealne je vyzerat ako tapeta, inspiruj sa v die antwoord 😁😉

galganka
20. máj 2024

A tie prvé tetovania ti tiež vymysleli cudzí ľudia?

autor
20. máj 2024

@galganka nie, chcem vidieť nejaké aj iné. Možno sa inšpirujem a navrhnem si niečo podobné

autor
20. máj 2024

@egonsk haha podarené to má 😅

thirstymonk
20. máj 2024

Za mňa môžem povedať, že tetované ruky sú doménou mužov. Ale to je môj pohľad. Nepáči sa mi, keď má žena potetované ruky, nedajbože prsty. Je to hnus :D Na ženách je krásne potetovaný spodný chrbát, stehná, chodidlá, bok krku, alebo aj zadná časť krku, nad prsiami, zboku hrude. Toto sú fajné a krásne tetovania pre ženu, ale ruky potetované ženské eeeeee...

Ale samozrejme, to je len môj názor, nie spoločenská norma :D

Ak už musíš mať ruku, tak niečo jemné. Motýle, kvietky. proste niečo ženské. Ja mám na ruke mená deti a nad tým vlka s dvoma malými vlčkami, to je na celé rameno.

autor
20. máj 2024

@thirstymonk pozerala som tetovanie na ruku ženské a daktore mali tak ako muži cely rukáv a vôbec to nebolo jemné a to sa mi veru nepáči 😃 rozmýšľam tiež tak nad jemným.. alebo ešte na nohu ale aj ten chrbát by som si v budúcnosti dala.. ja už mam na ruke tetovanie ale menšie, na zápästí ruky a to sa mi páči.. na prstoch, to je čistý hnus aj na chlapoch ✌🏼🤣 mám rada tetovania ale prsty to je pre mňa odpudzujuce 🤣

thirstymonk
20. máj 2024

Pogooglil som ti dačo, tak sa pozri. Najlepšie máš ísť na pinterest a nájsť niečo, čo sa ti páči. Ja som tak vyberal. Na ženu patria jemné tetovania. Moja švagrina je dočmáraná jak šašo a vôbec sa mi to nepáči :D Ale je to jej vec no. Akože keď sa to jej páči... 🙂
Inač niektoré ženy si ešte dávajú po chrbtici tetovať dajaké písmená, ale jednak sa mi to až tak nepáči a jednak maserka moja si to dala a vravela, že kvičala :D

galganka
20. máj 2024

@thirstymonk schlappen stempel... Už len to aby sa vrátilo do módy... 😂

thirstymonk
20. máj 2024

@galganka Čo to znamena? Asi dajaka nemčina a ja po nemecky viem tak akurát šajze, aj to neviem, jak sa to správne píše :D

galganka
20. máj 2024

@thirstymonk pečiatka šľapky. Všetky poľahšie mali kríže omotýlikované a okvetinkované.

autor
20. máj 2024

@galganka schlappen stempel 🤣🤣 to som ešte nepočula 😂

autor
20. máj 2024

@thirstymonk ďakujem, pozriem ten pinterest 😁

galganka
20. máj 2024

Sa spýtaj nejakého chlapa okolo 40-tky... Isto to bude poznať. 😂 Podľa toho určovali, či bude niekto ľahšia korisť.
A aby som dala aj niečo k téme, tak ja mám napr. na ruke unalome znak, sama som si ho kreslila a k tomu písmeno.

thirstymonk
20. máj 2024

@galganka Aha, tak to neviem, asi som bol ešte malý... ja si pametam, e šlapen štempel bol toten taky priliehavy plast na krku. Skúsim to vygoogliť. Podarilo sa. Toto je šlapen štempel z mojej mladosti :D

autor
20. máj 2024

@thirstymonk ja som to volala obojok 🤣

galganka
20. máj 2024

@thirstymonk hej, aj toto si pamätám. Potom prišli "čoukre"... 🫣😂

autor
20. máj 2024

@galganka pozrela som, ešte som to nevidela.. zaujímavé tiež

galganka
20. máj 2024

Ja som chcela mať deti nejako, ale nie mená a dátumy. Tak som si kreslila. Unalome je významovo k menu najmenšej a starších dvoch som si kreslila T a L tak, že sú vlastne ako jeden znak a z jednej strany vyzerá ako T, z opačnej zase ako L. A k tomu nápis. To mám na nohe. A ešte jedno časom a tromi 🤰🏼 zničené na stehne. 😂

thirstymonk
20. máj 2024

@galganka Čoukre tiež neviem čo je... asi som už stary :D

jana_eyre_2
20. máj 2024

Mne sa páčia takéto tetovania.. ja nemám žiadne ale ak by som sa niekedy odhodlala, bolo by to malé a jemne.. to je pekne..

autor
20. máj 2024

@thirstymonk neviem či myslí toto, ale tiež som to videla nosievat .. ja som mladá ale tieto rôzne obojky a podobne veci sú mimo mňa 🤣😂

autor
20. máj 2024

@jana_eyre_2 to je tiež pekné 🥰 ja už mám malé tetovanie, preto by som niečo väčšie chcela

jesenzima
20. máj 2024

Mne sa páčia, lebky, príšery a nechutnosti,a dala by som si niečo také, ale to ti asi nepomohlo, že ? Ak nevieš sama, čo chces 🤷

tiumen
20. máj 2024

Ja mám kvázi na ramene mandalu (chcela som ju o kúsok vyššie ale nedalo sa), pod ňu plánujem hlavu Budhy a na predlaktí mám Ganeshu 😍 nemám to ako rukáv zatiaľ, tak uvidím ako to bude nakoniec časom 😄

thirstymonk
20. máj 2024

@jesenzima Lebku som si chcel dať aj ja, ale to cez manželku by neprešlo... Alebo potom vzkrieseneho krista, paradne tetovanie som videl. Bohužiaľ už ho neviem najsť :-/

mirka414
11. aug 2024

Moje ♥️

3petka
11. aug 2024

Moja švagriná má pekne farebne, nejaké kvetiny. Vyzerá to pekne ale ja by som sa testovať nikdy nedala. Načo?