Tetovanie na stehne

17. nov 2022

Je dobrý nápad spraviť si tetovanie na boku a stehne keď cvičím, zdravo sa stravuvfjm, myslím si že mi váha pôjde dole, stehna..sa aj spevnia po nejakej dobe… a otázka nepoškodí sa tetovanie? mám si ho dat neskôr slebo teraz na tie moje veľké stehna ?

sissy27
17. nov 2022

Ja viem, že bodypositivity je teraz trendy, ale na tučné stehná s celulitídou netreba ešte zbytočne pútať pozornosť tetovaním. Až budeš mať tie stehná pekné, vypracované a hladké, tak si daj tetko za odmenu (aj keď zas podľa mňa potom bude škoda ich ničiť 😃 )

mamamasama
17. nov 2022

Mám na bruchu. Prešlo 3 tehotenstvami. Nič mu nie je. 🙂

autor
17. nov 2022

@sissy27 tetovanie nebude veľké, nebude vidno len tak… a odpovieš mi na otázku? môže to poškodiť nejak tetovanie ? nejaké pribratie/schudnutie?

sissy27
17. nov 2022

To záleží od viacerých faktorov - koľko priberieš / schudneš, akú máš pokožku… ale stojím si za tým, že pokiaľ máš na stehnách viditeľnú celulitídu (čo má väčšina žien), tak tetovanie nie. A samozrejme naďalej sa o seba starať tak, aby tetovanie bolo ozdobou a nie nejakou paródiou.

sabca_m3
17. nov 2022

Neposkodi. Som potetovana skoro cela, ale na stehne je to ozaj aj bolave ak sa to robi dlho a farebne🤣🤣

sandyan
18. nov 2022

Tiez mam tetovanie na stehne. Pribrala som zo 48 na 74, teraz mam 62-63 a tetovanie je stale rovnake😀 akurat ho lutujem..