Tetovanie na prst

nikka455
25. dec 2018

Ahojte, poprosila by som radu. Chcem si dat tetovanie na prst. Tie ktore ho tam mate ako vyzera po case? Pocula som ze sa tam rychlo rozmaze a nie je ho uz ani dobre vidno. A este ma zaujima ci to tam velmi boli? Dakujem 🙂

donnam
25. dec 2018

@nikka455 Ahoj, ja mam zatial tetovania dva, nie sice na prste ale rata sa to :D
Podla toho, co som sa ja docitala, nie je miesto na prste velmi vhodne. Je to velmi frekventovana cast tela, kde sa ti jednak o seba tru prsty a dostavas sa do kontaktu a milion dalsimi vecami, ktore chytas do ruk.
Takze ano, po case bude skarede, lebo bude zodrete. Hojenie tak isto nebude prijemne, lebo je to dost nestastne miesto na tetovanie.
Ja som chcela mat tetovanie na mieste, ktore bude vidno len vtedy, ked ja budem chciet :D mam ho vzadu na krku. Vlasy nosim bud rozpustene alebo v cope, nenosim satky ani rolaky, takze nie je velmi osuchane to miesto. Aj sa pekne zahojilo a co sa bolesti tyka, tak to bola uplna pohodka.

iwuanka
25. dec 2018

@nikka455 ja osobne by som si na prst nedavala. Koza sa tam najcastejsie meni a z pekneho cierneho tetovania mozes mat za rok, dva skarede zelene roztecene cudo. Popozeraj si videa slovenskych taterov na youtube, vela o tom kecaju ze je to velmi neprakticke miesto. Ale aj tak je rozhodnutie na tebe. Ja mam na stehne a chrbte a tam sa to neopotrebuje tak casto aj ked v lete to treba mazat 50 faktorom.

lucka12399
25. dec 2018

@nikka455 moj kamos ma .. prvej bolo kraaasne no teraz otrasne ..

conspi
25. dec 2018

@nikka455 aj rozumný tatér Ti odpovie na Tvoju otázku rovnako ako baby vyššie. Tetovanie až po zápästie sa rýchlo ošúcha a treba ho často obnovovať 🙂

kiwi3
25. dec 2018

kazde tetovanie bude po case na prerobenie, nech si kazdy hovori, co chce. staci sa pozriet na niekoho, kto ma nieco starsie ako 10 rokov. a nielen co sa tyka vybledutia, ale vacsina veci aj velmi podlieha mode. akurat na prste to bude na castejsie prerobenie. zalezi co chces a preco do toho chces ist.

alex1552
25. dec 2018

@nikka455 tetovanie na prste nemám ale mám dosť veľké na predlaktí ale tiež som toho názoru že sa to rychlo ošúchá a treba ho často obnovovať. A to či to boli? Každý človek má iný prah bolesti 🙂 ja som išla 1x na 3h kerku a to som si myslela že nevydržím a bola to uplna pohodička 🤗

viktorienkaa
25. dec 2018

Ja mam na prste, mam ho uz minimalne 3 roky a vyzera dobre, bola som ale na pretetovani cca po roku, mala som tam nedokonalosti...

caroline_
25. dec 2018

Ahoj, ja mam potetovane prsty, pomaly rok ale je to ok, treba ísť možno častejšie na prerabku, ja som bola 2x lebo farba rýchlejšie vybledne, ale nemám ho ani rozmazane ani nič, a co sa týka bolesti, dalo sa, zboku ruky pri dlani ma to bolelo viac, čakala som väčšiu bolesť :D

nikka455
autor
26. dec 2018

Dakujem vam, ja teda este porozmyslam, ked nechcem chodit kazdy rok na pretetovanie a uvidim🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hennyinnsbruck
26. dec 2018

Sice nemam tetovanie na prste( inde mam a vela), ale chcela som, a moja teterka mi to odmietla robit, ze to casom neni pekne. Takze asi tak 🤷‍♀️

hennyinnsbruck
26. dec 2018

@ptmt1011 nedavaj sa tetovat... Ten kto naozaj tetovanie chce nerozmysla co bude o 30 rokov 😂... - myslim to v dobrom.. Daj sa tetovat ked ti to bude jedno...

moonlight1210
26. dec 2018

@ptmt1011 pokial to je kmenova tradicia s hlbokou symbolikou, ktora sa nemeni po generacie, tak aj v 70tke bude tetovanie ok. Lebo to ma iny hlbsi vyznam (ochrana pred zlym, spolocensky status,...), ktory je vseobecne respektovany.

Ale v nasej spolocnosti to uz nad istym vekom vyzera divne, kedze u nas je to skor iba esteticka zalezitost. a vzhladom na meniaci sa svalovy tonus a napatie pokozky sa prave ta esteticka stranka vekom uplne straca.

Ked datum narodenia, tak ok, pre teba to ma hlbsi vyznam ako iba ozdobny. Navyse je to trvala vec (narozdiel od datumov svadby, atd, ktore po krachu vztahu nadobudaju skor ironicku prichut). Len niekam, kde si ho uz teda mozes nechat navzdy a mat moznost rozhodnut o jeho ne/ukazani.

lena888
29. dec 2018

@ptmt1011 moj nazor je, ze v takom veku ti bude uplne jedno, co si kto o tom mysli. Ja mam trocha menej a je mi jedno uz teraz.

caroline_
29. dec 2018

@lena888 presne tak, jedna vec ze sa ani dožiť nemusíš, morbídne ale je to tak, ďalšia vec ze v takom veku budeš pravdepodobne riešiť iné starosti, a ďalšia vec ze v tej dobe bude pravdepodobne veľmi veľa potetovanych babiciek a deduskov :D

adoska717
10. apr 2019

Mam na 4 palcoch a musim dat pretetovat lebo som si dala robit v strede leta... Moja chyba

sonicka96
10. apr 2019

Ja mám na prstoch 🙂