Tetovanie a opuch členka

3. júl 2022

Ahojte, mam tetovanie skoro na celom lytku, mám ho druhý deň a zdá sa mi ze sa celkom pekne hojí pravidelne ho umývam a mastím.no dnes som si všimla ze mi dosť opuchlo členok na tej jednej nohe. Môže to byť tým testovaním? Neopucha len časť ktorá je ttetovana? Je to prvé tatto tak neviem. Ďakujem

sissy27
3. júl 2022

Mne je divné, že ani nie dvojdňové tetovanie si pravidelne umývaš a mastíš 😳 ja som mala moje niekoľko dní zalepené špeciálnou fóliou aby neprišlo do kontaktu s vodou, kozmetikou, neošuchovalo sa… Ale asi čo tatér, to iný postup…
A opuchnuté som nemala nič, samotné tetovanie len minimálne, prvých pár hodín.

nikoll305
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
3. júl 2022

@nikoll305 presne tak to robím mydlom nechám to vyschnúť a na to tenku vrstvu bepanthen tatto. Nie som alergická na nič 🤔

autor
3. júl 2022

Ide o to ze tetovanie mam v pohode pekne nieje ani zacervenané a ani na mieste tetovania nemám opuch. Opuchil mi len členok a neviem ci je od tetovania.

nikoll305
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikoll305
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
3. júl 2022

@nikoll305 ani nie, len som dnes dosť chodila a možno som si presilala nohu 🤔

autor
3. júl 2022

Mala som na tom tu fóliu celý deň, večer som si ju dala dole a potom ráno som si to oplachla lebo to bolo také mazlave a natrela som to.

nikoll305
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinmmartin
3. júl 2022

Mozno je to tym "zranenim" z tej kerky....telo o tom vie a snazi sa to vykompenzovat tym ze nebude napinat urcite svaly nech je na zranenom mieste pokoj...potom inak stupas pri chodeni a je z toho skryty chaos v muskulature ktora je zodpovedna za polohovanie clenku. Clenok je blbo nastaaveny na krok a opuchol- vytvoril si viac sinovial eho momu( tekutina vnutri klbu) aby mal vacsi tlmic narazov.

ivanapatrik
3. júl 2022

Ahoj ja mam tiez tetovanie cez celu nohu a clenok mi opuchol...snaz sa mat co najviac vylozenu nohu...

stanusenka
4. júl 2022

Mne napríklad tetovanie opuchlo vplyvom slnka(bolo robené na jar) ale mám farebné a moje telo zle reagovalo na niektoré farby, hlavne modrú a zelenú... Tetovanie mám 6 rokov a do teraz mám problém keď svieti viac na to slnko, vie to opuchnut... Iné tetovania, ktoré mám len čierne problém nemaju