Tetovania detičiek na pamiatku

5. jan 2021

Dámy, zdravím, týka sa to hlavne mamiciek ktoré prišli o svoje bábätká predčasne, rodila som v 21tt, tak ak tu sú i keď bohužiaľ s rovnakým alebo podobným príbehom a dali ste si tetovania na pamiatku detičiek môžete sa podeliť fotkou? Hľadám inšpiráciu ďakujem.

ninusa221
5. jan 2021

Niesom mamička ani som neprišla o dieťatko ale podla mna si daj vytetovať niečo iné

andrejka1974
6. jan 2021

Mne zomrela dcerka ako 4 mesacna a muz ju ma vytetovany jej tvar podla fotky je realisticka

danica2711
6. jan 2021

sorry, ale to mi pripadá ako sebatrýznenie...

lenja123
6. jan 2021

Súhlasím s @danica2711 . Okrem toho podľa mňa tváre ľudí vyzerajú na tetovaní....ja neviem, proste divne, vôbec sa mi to nepáči. Ale je to samozrejme na tebe. Ak je to ešte čerstvé, tak ti poradím ešte počkať pár mesiacov, alebo ešte lepšie rok-dva a potom sa rozhodnúť.

whatever1
6. jan 2021

Prihlas sa do skupiny "mamičky anjelikov" tu na Mk, tam ti poradia lepšie.

whatever1
6. jan 2021

A ak môžem poradiť, tak si daj do vyhladavaca "stillborn tattoo ideas". Väčšinou sa dávajú anjelikovia, anjelske krídla, alebo odtlačky noziciek s dátumom narodenia a menom.

elizabet173
6. jan 2021

@danica2711 aj mne to pripada ako sebatryznenie. Viem, co je to prist o dieta

katarina51941
6. jan 2021

Ja som síce nestratila dieťatko ale otca. Samozrejme je to iné ale dala som si na pamiatku tetovanie na krku od zadu3 najlepšie krídla a medzi ne písmeno P ako Peter. Chcela som nejakú spomienku na neho a odhodlala som sa až teraz aj keď zomrel už roky do zadu. Podľa mňa by bolo pekne kridielka a dátum narodenia alebo iniciálky mená.

katarina51941
6. jan 2021

Toto je to moje.