Tetovaná očná linka. Ste spokojné?

andrea_ff
8. okt 2019

Ahojte zienky. Chcela by som sa opytat, ktore mate vytetovane ocne linky, ci Ste spokojne? Splnilo to vase ocakavania? Mam termin, ale teraz uz zacinam mat strach...co ked budem mat iny vyraz tvare? Co ked nebudem spokojna...predsa je to moja tvar? Objednana som do profesionalneho salonu. Ale aj tak. A ak ano...bolelo to? Ako dlho po zakroku ste sa museli skryvat za "okuliare"? Budem vdacna za kazdu spatnu vazku. Dakujem ❤

janulla77
8. okt 2019

@andrea_ff ahoj no v prvom rade sa zmier stým že ak sa ti to páčiť nebude bohužiaľ to len tak ľahko nezmizne.... Ja som mala aj obočko vytetované a bola to čistá hrôza.... Najprv to nakreslia predmaľuju ty sa kukneš či to môže byť a ak sa ti to bude páčiť pôjde to na ostro no a ten výsledok bol pre mňa hrozný obočko sprepačenim vyzeralo ako pitka a linka bola krivá.... Predsa stým testovacím perom to je iné bo je tenšie.. Ale záleží kam ideš. Poradím ti len jedno aj keby ti to mala x krát predkreslovať tak nech to predkresli ty si zato zaplatíš a máš to na dlhšie tak nech to vyzerá... A najlepšie je keby tam išla neaka kamoška stebou . A neboli to trošku len ale dá sa to zvládnuť. A asi také nepríjemne je keď tie strupi odpadávajú.... Ale urob si sama názor potom hodne robí aj kde to robia aj kto možno ty budeš spokojná a ak áno tak mi potom odporučíš.😉.

jarhal
8. okt 2019

mam uz cez 15 rokov mozni viac a stale to drzi ..bolelo to jak fras co ti budem pisat ze nie ale pre krasu sa trpi a budes spokojna neboj sa je to skvele mat kazde rano lebo usetreny cas... ja nemam ten klasicky styl kleopatra, ale take nenapadne horne viecko,cize vela ludi ani nevie ze to tetovanie ..neboj nedaj sa odradit budes spokojna

eperia
8. okt 2019

@andrea_ff linku mám je super,veľmi som spokojná a bolesť zvládnuteľna

opica
8. okt 2019

Ja mam linky uz asi 7 a som nad mieru spokojna. Vyzera to super,mam vyraznejsie oci. Podla mna to az tak nebolelo,po tetovani som to vobec nemala opuchnute ani nic. Mama ma tiez a takisto je super spokojna

kittyna5
8. okt 2019

Ja mám horné linky už skoro 10 rokov a stále držia. Je to super, hlavne ak máš problém si ich sama namaľovať, tak ti to pomôže. Ja som si pred tým vôbec nevedela namaľovať oči a teraz keď chcem výraznejšie linky tak mi to dosť pomáha. A bolesť vôbec žiadna, no pár dní po som mala oči opuchnuté ako žaba 😄 Ak ideš niekam, kde to vedia robiť a nie kde robia lacno, tak sa nemáš čoho báť 🙂 ja mám aj obočie a keď som chodila do takých lacnejších salónov, tak som spokojná nebola a teraz keď chodím k jednej pani, ktorá síce robí za vyššie ceny, ale som veľmi spokojná. Za kvalitu treba priplatiť 😉

eperia
8. okt 2019

@kittyna5 a ako casto chodíš tetovať linku?

kittyna5
8. okt 2019

@eperia ešte som nebola od vtedy

macica1706
8. okt 2019

Ahoj.Hlavne si dokladne vyber salon kde ti to budu robit.neznamena ze ked maju napisane ze super top salon tak to tak aj je bohuzial.Ja mam aj linky aj obocko.Linky super velmi som spokojna,nerobili mi to na Slovensku ale v Cechach to musim povedat maximalna spokojnost pristup a ochota a vobec to nebolelo😊Bohuzial pani co mi tetovala obocko v Cechach musela pre zdrav.problem salon zavret a ja som si dala v Ba tetovat obocko a musim povedat ze cista hroza,kopec penazi vyhodenych a na mojom obocku zostali len jazvy a farba ziadna no cele zle,preto hovorim najdolezitejsi je vyber salonu kde ti to budu robit.ked ti to spravia kvalitne budes urcite spokojna😊

lucinka1988
8. okt 2019

@andrea_ff mám ich vytetované cca 1,5 roka, veľká spokojnost, samotné tetovanie ani nie že by bolelo, ale bolo to naozaj dosť nepríjemné..vyraz tvare mi určite nezmenil, zvyknem si ich trochu predĺžiť ceruzkou, keď mám pocit, že ich chcem mat výraznejšie, inak absolútna spokojnost a dobre to drzi, malo by to vraj vydrzat pár rokov, ja mám stále pocit aj po 1,5 roku, akoby to bolo čerstvo urobene, takze odporucam.

deti95060810
8. okt 2019

tetovanie mám asi 3 roky...bolelo. Ale najhoršie je, že po tomto zákroku sa mi zhoršil zrak....už by som si to nedala robiť.

andrea_ff
autor
8. okt 2019

@deti95060810 dakujem za info. O tom, ze sa zienky stazuju na horsi zrak po zakroku som uz viac krat cirala. To je pre mna velke minus.... musim vsetko zvazit a rozhodnut sa. Dakujem

jarhal
9. okt 2019

@deti95060810 už som postrehla že si aj v inej diskusii spomínala že sa ti zhoršil zrak .vies určite že je to od tetovania ? Lebo ja som prekonala vážnu chorobu a myslela som že mne zrak od nej sa zhoršil no potvrdil mi lekár že je to vekom strecha slepota v strednom veku ...cize ak to nemas potvrdené od lekára je to len tvoja domnienka a nemala by si tu zavádzať ostatne ak to nie je pravda ..

deti95060810
9. okt 2019

@jarhal prečítaj si celú diskusiu a neobviňuj ma z niečoho...ďakujem.

PS . Dozvieš sa, že nie som sama...

jarhal
9. okt 2019

@deti95060810 a mas to potvrdené lekárom ? Tak ak ano dokaz to 😀

stanulienkat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea_ff
autor
9. okt 2019

@stanulienkat no tak toto je nieco strasne. Uz sa priklanam k tomu, ze to odvolam. Nechcem takto hazardovat. Dakujem pekne za reakcie

stanulienkat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
9. okt 2019

@andrea_ff Išla by som iba k niekomu koho prácu som videla na kamoške.Znama tak išla na blind iba prečítala recenzie, ktoré boli dobre, ale vôbec nebola spokojná.nechytili jej dobre, na doplnenie čakala niekoľko mesiacov, lebo má plný kalendar a aj tak sú ako nedorobene povedala jej, že má mastny typ pleti na ktorý to ťažšie chytá.Ona si ich dokresľuje ceruzkou

nataaalia77
24. jún 2022

@stanulienkat máš správu, toto ohováranie si vyprosujem. Používam iba štyry druhy dezinfekcie, ktoré mám na stolíku. Vždy keď chytím niečo do ruky si dám gél, tak učím aj svoje študentky. Za 12 rokov tetovania sa mi nestalo, že by som niekomu zaniesla infekciu. Dôvodov, prečo bola reakcia očí taká aká bola je niekoľko, stačilo sa ich chytiť špinavými rukami.
Nakolko je to poškodenie dobrého mena, žiadam verejné ospravedlnenie, inak to posúvam mojej advokátke.
s pozdravom Natália L.

stanulienkat
24. jún 2022

@nataaalia77 neviem kolko druhov dezinfekcie si pouzivala pred tymi rokmi. Avsak pocas tetovania si zdvihla telefon cca 12X. Co je maximalne neprofesionalne. A nie vzdy si si ich vydezinfikovala. Aj keby ano(co nie), tak telefon je neuveritelny zdroj baktertii a NESTACI si na ruky nieco nastrikat. A za 1 sekundu tetovat dalej. Manual hovori minimalne o minutovom treni. Mam dolozene lekarske spravy, nakolko som sa vazne obavala straty zraku. Zhorsil sa mi zrak... Brala som kortikoidy a antibiotika. Mam doteraz odlozenu obrazovu dokumentaciu. JA som chcela oslovit pravnika za vzniknute zdravotne tazkosti a obmedzenie bezneho zivota. O vysledku ani nehovorim. Ako keby mi to tetovalo dieta. Ved si to musrla aj pretetovavat atd...opravovat. A dobre meno by si musela najprv mat.