Testy - vodičský preukaz

danka2009
22. feb 2023

Ahojte,
Prosím Vás poraďte mi ako najlepšie zvládnuť skúšky z VP, dnes nastupujem na kurz s som v strese že nezvládnem skúšky alebo že spanikarim 🥺
Ďakujem

amito
22. feb 2023

@danka2009 ahoj,ja si akurát robím...myslíš jazdy alebo teóriu?😊

danka2009
autor
22. feb 2023

@amito aj aj mám hrozný stres 😅

jj298
22. feb 2023

@danka2009 vela veci je logickych..ked budes jazdit aj si zopakujes sem tam teoriu das to lavou zadnou. Na testoch ked nebudes vediet, vzdy je to ta najdlhsia odpoved🙂
Povedz si ze ked to zvladne 16tocny vypatlany american dokazes to aj ty.

amito
22. feb 2023

Ja som mala tiež stresy a riadne.. A keď ti poviem,že ja antitalent co sa týka spojky (citu v nohách) sa neskutočne teším na jazdy 😀Inštruktor je perfektný,trpezlivý aj to veľa urobi.Ja si myslím,že skoro každí ma z toho obavy.Hlavne si pamätaj,že nemusíš hneď vedieť všetko.Drzim palce 🍀

aneta163
22. feb 2023

Este sa nestresuj ked teraz nastupujes na kurz. Stresuj sa az v den skušok. Ja som skusky robila v pondelok. Testu som sa nebala na nete najdes vsetky testy ktore si mozes vutiahnut. Staci si tych 35testov 2 az 3x prejst a spravis na prvy krat. Ak budes robiť skusky po novom co ma prísť v apríli tohto roku,tak s tym ti neporadím. Ja som sa najviac bala skusok na cvičisku, neboka som si ista pri cúvaní. Ale zvladla som to aj ked do pozdlžneho parkovania som nacuvala na 3x. A skušky na ceste som tiež dala aj ked som spravila male chyby. Nohy sa mi triasli ale snazila som sa sustredit na radenie rychlosti a sledovala som značky.

amito
22. feb 2023

@aneta163 ahoj,prosím ťa môžem sa ta niečo opýtať v sprave ohľadom skúšok?

draik
22. feb 2023

Od apríla budú elektronické testy, čiže nabifliť sa tie vzorové sa už neoplatí. Hlavne treba nepanikáriť, obmedziť stres a čo to sa naučiť.

aneta163
24. feb 2023

@amito ano mozes