Tesco potraviny - donáška domov

30. aug 2024

Ahojte. Vyuzivate niekto Tesco donasku domov? Oplati sa to? Pripadne vyuzivate aj ineho dodavatela? V tescu nezvyknem nakupovat, lebo ho nemam pri dome. Vacsinou Chodim do inych retazcov. Da sa na tom nejako este usetrit ci? Zazdielajte vase tipy. Pekne dakujem.

denden77
30. aug 2024

vyuzivam.. vyhoda je to, ze kupis len to, co potrebujes 🤷‍♀️😊 a usetris cas a vlacenie sa s taskami 🤷‍♀️😊

len_nig
30. aug 2024

Aj ja využívam, ja už v podstate do obchodu chodím absolútne minimálne. Šetrím čas 😊

michaella24
30. aug 2024

Výhoda je, že nemusím nikam chodiť a vláčiť nákup... Mám dosť času si rozmyslieť čo potrebujem, čo chcem variť, postupne si pridávam do košíka čo mi chýba. Takto sa vyhnem nákupu počas týždňa v potravinách, teda aj ušetrím.

floren
30. aug 2024

Zvykne využiť,keď je malý chorý,poprípade ešte Lunys

danieli
30. aug 2024

Aj teraz mam nalozeny kosik, prikladam priebezne co potrebujem a ked uz mam nazbierane vela, objednavam, hlavne tazke veci, myslim, ze este aj body za nakup sa priratavaju do aplikacie a ked potom vybehnem nazivo do tesca, mam tam body, ktore prehadzujem na eura, spokojna max

summer23456
30. aug 2024

A koľko stojí doprava?

animus
30. aug 2024

Využívam, ale chýba mi pri on-line nákupe možnosť uplatniť kupóny z aplikácie. Inak v tom vidím len samé výhody

kikusenka1
30. aug 2024

@summer23456 individuálne podľa dna a hodiny cca 3 eura

kikusenka1
30. aug 2024

@animus tie kupóny využiť by bolo fajn veru

summer23456
30. aug 2024

@kikusenka1 dakujem

liusa82
30. aug 2024

no asi som jediná kto ide radšej do obchodu ako objedná tesco domov😀 ja sa ale zasa rada motám po obchode a obzerám.Ale využívam aj toto tesco domov ak sa mi ozaj nikam nechce ísť.Len mne odoberá energiu to hladanie ,klikanie,prisámbohu že nakúpené v obchode mám skôr ako takto vyklikané.Ale každému vyhovuje iný typ nákupu.Využívala som to hlavne vtedy ked som nemala ešte auto túto donášku.Len čo ma štvalo tak to,že skoro v každej objednávke čosi chýbalo alebo ak dali náhradu častokrát také čo som potom nechcela a ani neprebrala

kikusenka1
30. aug 2024

@liusa82 ja neznášam chodiť po obchodoch. Takže pre mňa to bolo len plus

vevebono
30. aug 2024

Tiež objednávam, paradoxne co sa týka mäsa a zeleniny chodia krajšie a väčšie kusy ako majú na pultoch vystavené. Posledne som ale mala nervy, prišla slečna, hneď mi dala terminal, že ho mám nabiť, inak nezaplatim, roztrhany cukor a rozbité pivo. Skvelá kombinácia.
Využívam to, lebo bývam v malom mestečku a to tesco tu stojí zväčša za hovbelo

petronelag
30. aug 2024

@liusa82 Ja objednávam z Tesca, objednávam večer, pozerám TV noviny alebo inú reláciu a pritom objednávam. Hlavne keď mám veľa práce, to mi donesú a vyložia za 10 minút a na nákupe by som bola s cestou oveľa dlhšie.

gejb
30. aug 2024

Ano, mám aj predplatený online club takže ušetrím za dopravu keďže Objednávam asi 1x do týždňa. Nemusím nikam chodiť a ráno o 9:00 mi príde čerstvé pečivo až domov... love it❤️

lol2219
30. aug 2024

Tiez objednavam pravidelne, mam to predplatene.. vecer naklikam, rano mam doma 🙂 ako uz bolo spomenute, vyhoda je, ze kupis len to, co potrebujes. Vies si tiez pozriet len produkty v akcii a vybrat len z nich.. tiez vyuzivam kadejake zlavove kuponiky (nie tie ku clubcard), ale specialne k online nakupom 🙂

tehulka2011
30. aug 2024

Mam to predplatene na cely mesiac za 7,50€, objednavam cca kazdy druhy den za 30€, vacsinou prinesu vzdy vsetko ok, nahrady nemam povolene. Takto nemusim skoro vobec chodit do obchodu a mam doma skoro vzdy cerstve ovocie a zeleninu.

gejb
30. aug 2024

@tehulka2011 prečo ja platím 9€? 😁😁

lol2219
30. aug 2024

@gejb tiez platim 9 🙈 prave minule som to pozerala.. je to viazanost na 3 mesiace.. ak si das na 12 mesiacov, budes platit 7,50€ 🙂

gejb
30. aug 2024

@lol2219 tak to idem zmeniť 😁
Ešte dajte prosim nejaké tipy ako získať zľavy na online nákupy 😁

miroslava21
30. aug 2024

Ja som minule objednala prvy raz, objavila som Ameriku 🤣
Na prvy nakup je stale este zlava myslim, 7e dole. Takze sa mi to oplatilo. Vyniesli v bytovke az ku dveram bytu, pohodlne a super nakupovanie za mna.

simulienka2207
30. aug 2024

Baby a za aký čas to vedia doručiť?

gejb
30. aug 2024

@simulienka2207
ak by som objednavala teraz mam na vyber tieto časy...

mane01
30. aug 2024

Nie je to zle, ale mne sa par krat stalo, ze zelenina bola pokazena, obschnuta… oni to vyreklamuju, o to nejde, ale mna to strasne otravuje, ked s tym ratam a nakoniec pridu pokazene rajciny. V obchode si vyberiem sama a casto maju ine veci vyhodnejsie, len ina znacka, to takto online cloveku hned tak neudrie do oci. Ale kazdy sme iny, vyskusaj a uvidis, ci ti to vyhovuje.

darina77
30. aug 2024

Škoda že do vzdialenejších dedín nedoručia, bývam 45 km od Bratislavy

lol2219
30. aug 2024

@gejb skus kod LPSD10 - neviem ci este funguje, pri nakupe nad 50€ zlava 10€ - bolo mozne uplatnit viackrat..
Pripadne nad 80€ kod 80LETO 😀

autor
30. aug 2024

@denden77
@len_nig
@michaella24 neviem oznacit vsetky prispievatelky. Chodia potraviny cerstve? a v case kedy naozaj odklinete? Bola by to velka pomoc keby som sa nemusela teperit s mimcom po obchodoch a vlacit a riesit prelozenie aj dietata atd...

michaella24
30. aug 2024

Ja objednávam raz do týždňa vždy medzi 9:00-10:00, príde väčšinou okolo 9:30+. V čase sviatkov, hlavne pred Vianocami, zvyknú meškať aj hodinu. Stalo sa. Alebo bol problém s autom, aj to sa stáva. S čerstvosťou som zatiaľ nemala problém, stalo sa, že zelenina bola taký zdech, ale nič dramatické. Nereklamovala som ešte ani raz. Náhrady mám povolené, vždy sa spýta kuriér, že či beriem alebo nie.

len_nig
30. aug 2024

Áno, v 95% prípadoch mi príde nákup v časovom okne, ktoré zvolím, párkrát sa stalo že meškali, alebo chceli prísť skôr ale vždy volajú. Potraviny chodia čerstvé, mala som síce za tie.roky aj pár reklamácii ale vždy je to vyriesene tlačovým kupónom takže ja nemám čo vytknúť. Je to mega úspora času, myslím že vyskúšaš raz a do obchodu už nepôjdeš 😁

3009
30. aug 2024

Ja objednávam tesco už niekoľko rokov. Mala som aj reklamácie ale teraz sa nejako zlepšili viac ten tovar kontroľujú. Náhrady nemám povolené. Niekedy objednám aj edeliu, ale teraz mám tri mesiace dopravu zadarmo tak len tesco.