Tesco nákupy a akcie

8. máj 2024

Ahojte ako funguje zúčtovanie nákupu ked objednám dnes platí ešte starý leták avšak budú to baliť zajtra ked je nový leták akú cenu mi naúčtujú ? ešte tú ktorá bola aktuálna v deň vytvorenie objednávky alebo v deň doručenie (štvrtok už je nový leták) ked to budú baliť a pripravovať
dufam že chápete čo myslím 🙂 dakujem

beata_k
8. máj 2024

Daju ti normalne uctenku. Takze ceny v den ked to balia a privezu

januska12323
8. máj 2024

Neviem aký leták pozeráš ale dnes žiadny neplatí. Platil 2.-7.5. a ďalší od 9.5.

autor
8. máj 2024

@januska12323 ale objednať nákup sa dá a je tam ponuku zo starého letáku takže taky leták pozerám

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
8. máj 2024

@beata_k dakujem tak objednám zajtra na piatok

andreakg
8. máj 2024

Príde aktuálne ceny,je jedno kedy objednaš

tehulka2011
8. máj 2024

ahoj, akurat som to riesila a pisala na infolinku, uctuje sa cena v den objednania.

autor
8. máj 2024

@tehulka2011 tak to je super lebo mne sa zdá že fa vytlačia podla objednávky 🙂 takže tam budú dnešné ceny

janai1
8. máj 2024

Kedysi to bolo tak, že platila cena podľa dňa balenia. To už dávno zmenili takže niektoré ti tu pisu staré info. Teraz to už je tak, že platí cena zo dňa objednania

autor
8. máj 2024

@janai1 máš skúsenosť osobnú prosim ?

janai1
8. máj 2024

áno

autor
8. máj 2024

@janai1 skvele dikes

henka123123
8. máj 2024

Platia aktualne ceny..cize aj ked si to naklikala dajme tomu v pobdelok a dala si si to priviest na piatok tak platia piatkove ceny...v stredu vychadza novy letak..objednavam kazdy tyzden tak viem

janai1
8. máj 2024
autor
8. máj 2024

@janai1 wau tak tuto info som hladala ale nevedela som ju nájsť
objednala som nakup na zajtra tak sa uvidí dám info

catherinah
8. máj 2024

Áno, 100krat som objednávala, cena platí taká, ako v čase, keď potvrdíš objednávku.
Ak potom prihadzujes ešte nejaké veci v košíku, ceny platí také ako je POSLEDNE potvrdenie objednávky.

rozculena
8. máj 2024

@henka123123 hlúposť,to by som si naklikala akciové ceny a oni mi naúčtujú neakciové,to im kašlem na celý nákup

blondinka95
8. máj 2024

Robila som click and collect nedávno kvôli akcií na mlieko, objednávala som asi v utorok a vyzdvihnutie v piatok, zaplatila som pri prevzatí s cenou ako v deň objednania... donáška bude fungovať rovnako

animus
8. máj 2024

Prosím vás aj ja mám otázku 🙂 keď robím online nákup, viem využiť aj kupóny? Lebo nikde tam nevidím tu možnosť 🙂

liusa82
8. máj 2024

ja objednávam často tesco domov.A ked sa takto mení leták, že na druhý deň už platí iný,tak účtujú tie ceny čo platili v tom letáčiku ked si objednávala.Ale v poslednej dobe čo som si všimla,vždy mi dačo v objednávke chýba.A hlavne ked nakupujem napr cez sobotu a donesú to v nedelu.Ale už sa mi stalo že bol nový leták čo platil hned prvý deň a na druhý deň ked mi to doniesli tak tiež čo to chýbalo.Ale víkendové objednávky ti neodporúčam.Vtedy sú fakt dosť vyrabovaný.Radšej objednať do štvrtka to len taký tip

len_nig
8. máj 2024

Platia ceny v deň objednania. Minule som to riešila aj volala na infolinku.

autor
8. máj 2024

@animus kupony z aplikacie sa nedajú ale kupony s kodom čo chodia do schranky alebo na mail sa dajú

autor
8. máj 2024

@liusa82 ja cez vikend neobjednavam lebo sme vzdy na vylete , pobyte a pod
maximalne do piatku dooobeda
ale niekomu to snad pomoze

animus
8. máj 2024

Ďakujem

karolinakr
8. máj 2024

@animus je to chore, ale zadavala som tam pracne tie kupony ani jeden mi nezobral z netu..papierove som neskúšala už radšej

animus
9. máj 2024

@karolinakr tiež som to skúšala a nefungovalo mi to. Áno je to choré, lebo na jednu stranu chcú aby ľudia viac využívali tieto služby ale na druhú stranu neviem využiť kupóny na ktorých viem neraz ušetriť pekné peniaze