Tesco donáška potravín - skúsenosti

hruska91
8. dec 2020

Ahojte mate skusenosti s tesco donaskou potravin? Ako to funguje a ake mate skusenosti? Aka je sadzba za dovoz?

nika82
8. dec 2020

sadza za dovoz je na stranke ked budes cas objednavat tam sa ti zobrazia aj ceny

simca06022011
8. dec 2020

Vsetko je na internete napisane aj s cenou dovozu (ja ked som vyberala boli rozne ceny, podla casu...).

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca2014
8. dec 2020

Cena záleží od casu doručenia,su na vyber časy a vsade su vypísané aj ceny za doručenie, v našom meste bol problem, ze vsetky termíny boli nejaky cas obsadene, ale teda mne to velmi pomoze,ze sa s deťmi nemusím trepať do obchodu, vacsinou dovezú vsetko super čerstvé ale uz sa mi stalo ze dodali aj pokazený tovar (napr.tvaroh)

kacena4
8. dec 2020

spokojnost ak dovezu nieco fuj po zaruke (obcas sa stane nekontroluju ty ci to nakladaju) zavolam a pridu pri najblizsom moznom case ked ide auto okolo a vezme vec a vrati mi peniaze ako reklamaciu len teraz funguju tak ze ti to dovezu pred bytovku nie az ku vchodovym dveram kvoli kovidu

greta2017
8. dec 2020

Sice som uz dlhsie neobjednavala ale v minulosti som nemala ani 1 negativnu vec. Donesu az k dveram bytu. Ceny sa lisia od dna a casu dorucenia. Keby ze nemam auto tak stale by som tak nakupovala.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
three
Odpoveď bola odstránená
Zobraz