Tenisky Vans - vaše skúsenosti

6. júl 2022

Ahojte, tie, ktore nosite tieto tenisky, ako ste spokojne? Oplatia sa alebo su prilis predrazene a kvalita tomu nezodpoveda?

veronikaszabova
6. júl 2022

Nosim vansky roky rokuce a som spokojna.

hebba25
6. júl 2022

Sú to pohodlné a kvalitné topánky

bajka16
6. júl 2022

Práveže niesu ani drahé nie to ešte predražené. Vans mam plný obuvník už od 15tich rokov ❤️❤️❤️

marci77
6. júl 2022

ja tiez odporucam, mne sa podarilo kupit vo vypredaji na aboutyou za okolo 20-25eur, super su, odporucam
cislovanie sedi podla velkosti, ktoru bezne nosim

pukina
6. júl 2022

Vans su najlepsie tenisky ake som mala. Niekolko parov mam uz viac ako 5 rokov a za ten cas su stale ako nove, na podrazke ani prasklinka, ziadna diera a to ich nosim aj v zime.

autor
6. júl 2022

Zienky, dakujem vam velmi pekne☺️, ja som vahala, ci skusit.. idem si nejake vybrat, dufam, ze budem tiez spokojna.🙂

kolieskova232
7. júl 2022

podla mna su to najlepsie tenisky, ake som kedy mala😍 super sa nosia, su pohodlne a vydrzia dlho. momentalne mam uz druhy par, ten prvy mi vydrzal takmer tri roky a nosila som ich uplne kazdy den, takze absolutne odporucam. 🙂
prvy model bol old school, tie som kupila v Board Paradise a teraz nosim taky starsi model, ale tiez velmi pekny - zo Sportissima.

agatenka88
26. máj 2024

Baby, prosím Vás a neodlepuje sa vám tá guma okolo jak ohynate nohu? Mojím obom.chalanom sa to na bokoch odlepuje