Téma na prezentáciu

zelenakobyla123
23. okt 2022

Ahojte žienky, potrebovala by som poradiť tému na prezentáciu, môže byť naozaj rôzna, prezentovať budeme dve. Dávajte hocijaké návrhy prosím, čo vás prvé napadne🤣 Ďakujeme.

ivangeline
23. okt 2022

?...akoze ani oblast nemame? ...

melanta
23. okt 2022

Odporúčam tému, v ktorej sa vyznáte a viete o nej rozprávať.

lindous
23. okt 2022

Skús upresniť aspoň pri akej príležitosti, pre aké publikum? Ale súhlasím s tým, že niečo čo je tebe blízke, aby si vedela odpovedať aj na prípadné otázky a ľahšie sa ti to bude celé robiť

ruzasipova
23. okt 2022

@zelenakobyla123 Uhľovodíky. Pomohla som? 🙂

kristiii
23. okt 2022

@zelenakobyla123 pearcing...o tom som brblala na strednej, keď sme mali nápodobne obkecať akúkoľvek tému..tiež verím, že som pomohla. Inak z tém, ktoré mi utkveli v pamäti boli ešte jóga a Bošácka slivovica 🤣

kik2022
23. okt 2022

@zelenakobyla123 napr. prezentácia o nejakej krajine?

koniarova
23. okt 2022

Veď ty musíš vedieť,v čom máš trochu prehľad. 🤦 Veď aspoň oblasť daj.

loyda
23. okt 2022

@zelenakobyla123 môj ročníkovy projekt bol na tému úcta, druhý bol o majstrovi Pavlovi z Levoče a tretí som mala soč na strednej na tému závislosti

loliki
23. okt 2022

@zelenakobyla123 Téma: Ako komunikovať na MK. Môžeš dať rôzne zaujímavé aj smiešne ukážky. Určite zabavíš poslucháčov.

zelenakobyla123
autor
23. okt 2022

Ďakujem za návrhy všetkým, už tému mám😄 a je to na angličtinu, takže žiadny okruh nebol, mali sme si vybrať ľubovolnú tému😄

zelenakobyla123
autor
23. okt 2022

@loliki hah😂 to by som mohla z niektorých príspevkov spraviť skôr stand up comedy🤣

loliki
23. okt 2022

@zelenakobyla123 A keď tie príspevky dáš do online prekladača, bude to ešte lepšie. Môžeš dať aj úlohy, ako opraviť vety po preklade, ako by sa to mohlo povedať ináč. Určite by nikto nezaspal.