Telefón do továrenských nastavení

6. jún 2024

Viete mi poradiť? Mám starší huawei, kde je vzor na odomknutie obrazovky, ale ten si nepamätám, tak sa dá vraj dať aj napriek tomu telefón do tovarenskych nastavení a tým pádom sa zruší aj vzor. Neviete poradiť ako to docieliť? Čítala som, že ho vypnúť a potom držať vypnutie a zvuk dole, ale to mi nefunguje.

pink_lady
6. jún 2024

ale tým si vymazes z telefonu uuuuuuuuuplne vsetko

autor
6. jún 2024

@pink_lady to mi vôbec nevadí

syslik81
6. jún 2024

zalezi aky telefon presne mas-model.. nie na kazdom sa to da... jedine ho zanes do servicu a tam sa do neho dostanu

zuzanka.zuzu
6. jún 2024

môj ide do továrenských nastavení cez menu, nastavenia, nastaviť do TN a musím zadať pin... je to práve preto takto nastavené, aby keď telefón niekto šlohne, nevedel zmazať celý mobil stlačením vypnutia telefónu a zvuku 😀 to by malo aký zmysel? 🤦 a nepamätať si vzor na odomknutie telefónu, hmmmm....

markusrasford
6. jún 2024

Dáš si nastavenie a v nastavenú si vyhľadávač továrenské nastavenie. Dá sa to aj cez lupu

syslik81
6. jún 2024

@markusrasford citam? pise ze sa do telefonu nedostane kedze nevie kod

markusrasford
6. jún 2024

@syslik81 nečítal som ten príspevok

mandzula
6. jún 2024

To by bol dost pruser, keby to takto fungovalo, nie?

syslik81
6. jún 2024

@mandzula stare telefony to tak mali ... sa stlacili 2 rlacitka naraz a telefon bol resetovany 😀

mandzula
6. jún 2024

@syslik81 tak to je sila, nove to snad nemaju, lebo sa budem bat nechat ho polozeny na okne vo fitku.🤔😀

syslik81
6. jún 2024

@mandzula tieto nove uz nie .. teda nemali by mat .. ale tak sikovny clovek so znalostami sa dostane do kazdeho telefonu staci ho hacknut ..no maju to uz oproti minulosti stazene .. kazdopadne ak autorka uz ma telefon na kod tak sa tam lahko nedostane jedine cez servis ...

autor
6. jún 2024

@zuzanka.zuzu nepamätám si, lebo je niekoľko rokov v šuplíku a nepoužíval sa. Som aj zabudla, že aj na ňom bol vzor

autor
6. jún 2024

@syslik81 už mi to išlo a áno, išlo to cez dve tlačítka