Telefón do 190 EUR

31. okt 2023

Ahojte, poraďte prosím nejaký mobil so 128 gb do 190€ . Prípadne nejaký dobrý 256gb, tam už nemusí byť len do 190, samozrejme... Ďakujem

domkakvet
31. okt 2023

Za tu cenu v dnesnej dobe, tlacitkovy by mohol byt?

maranco
31. okt 2023

Napríklad niečo z tohto
Motorola Moto G32 6 GB/128 GB
OnePlus Nord CE 2 Lite 5G DualSIM 6 GB/128
Realme C55 6 GB/128 GB
Xiaomi Redmi Note 11S 5G 4 GB/128 GB

hipuska
1. nov 2023

@domkakvet V tej cene sa dá kludne kúpiť telefón

kristiii
1. nov 2023

@domkakvet prečo tlačítkový (viem, že to mal byť pokus o vtip, len nie moc vydarený)? Nie každý potrebuje mať samsung či ajfón.
Autorka, za seba doporučujem značku Realme, ja aj syn sme spokojní, a to syn mu dáva vcelku zabrať. Nebudem písať konkrétne modely, keďže teraz som mobily moc nesledovala, kupovali sme ich uz dávnejšie, ale čo som len tak prebehla, dá sa do tých 200 vybrať. Naopak Motorolu by som už asi nekúpila.

slavomira236
1. nov 2023

Nejaky xiaomi urcite vykon cena ok...alebo ten poco to je tiez od xiaomi asi ho kupim synovi

autor
1. nov 2023

@domkakvet 😘

autor
1. nov 2023

@kristiii ďakujem. Presne tak. Ako študentka zatiaľ nepotrebujem apple, odjakživa som bola androiďák , číže sila zvyku (: ...

autor
1. nov 2023

@slavomira236 momentálne mám xiaomi redmi 9, ale jeho výkon už ,,starne"🙄... Ďakujem

veronicka88
1. nov 2023

Teraz sme v akcii za cca takú cenu kúpili Xiaomi Redminote 12

veronicka88
1. nov 2023

A prešla som presne z 9tky🙂foťák je slabší na 12tke čo ma dosť štve inak Fici ako hodinky

mima1608
1. nov 2023

Motorole sa vyhni, to je hrôza. Ale Xiaomi je super, ja mám síce drahší od nich, ale dostala som k paušálu k nemu aj lacnejší a ten tiež šlape ako hodinky. A sestra má tuším Realme, lebo ona si tiež na značkách nepotrpí a už ho má vyše roka a je spokojná 😊

alias313
1. nov 2023

Ahoj my sme mali celá rodina Xiaomi,ale neviem mne ten mobil dosť vadil,hlavne co sa týka dotykovej obrazovky a odozvy...dosť mrzol,jedine co bolo fajn bola výdrž batérie. Svokra si nedávno kúpila motorolu tak okolo 200 eur a nebola spokojná,pri volaní jej stále vypínalo zvuk,telefón mrzol. My sme prešli na samsung,svokra si teraz kúpila A 14 a chváli si ho. Ja mam telefón drahší, manželovi som kúpila A34 a synovi idem kúpiť A 14. Za tie peniaze je pre neho postačujúci, povedal ze iný by nechcel 😉

autor
1. nov 2023

@alias313 rozmýšľala som nad motorolou, ale odradili ma tie recenzie, problém - presne ten istý, vypínanie zvuku počas telefonovania, atd... My máme tiež všetci xiaomi, ale asi porozmýšľam nad tým realme... Motorola má asi pravdepodobne nejaký problém v tom systéme, lebo to vypínanie zvuku musí ísť na nervy.

slavomira236
1. nov 2023

Ja mam 8ku pro este cez 3roky a dokial ide nemenim...a predtym 4ku som mala 4roky z tou sa hraje dcera 6rocna foti nataca tiez ide len je uz pomalsi

veronicka88
1. nov 2023

@slavomira236 ja rovnako ale 9tku,keby manžel nepotreboval odovzdávať služobný nemeníme.4 som predala za 50eur pred tromi rokmi🤣

domkakvet
1. nov 2023

@kristiii ano bol to vtip a odporucam samsung, ja som kupovala teraz lacnejsi a niesom spokojna, jedine samsung mi vzdy vydrzal a bol bezchybny.