Tehu móda v Žiline

anavipredam
1. feb 2019

Prosím Vás o poradenie kde by som mohla nájsť v Žiline tehotenské veci. A samozrejme nie za brutálne vysoké ceny. Aupark - mama a ja evidujem. Ďakujem krásne vopred za info.

ludinka
1. feb 2019

@anavipredam no v ziline,bieda. Na solinkach v kindercentre aj v dubni niečo majú, plus na bulvari v detskom obchode.Ale pomer cena kvalita nič moc. Osobne som kupovala v eshope hm. Väčšina kamosiek keď bola akcia v lidli....

ruzasipova
1. feb 2019

@anavipredam Sem tam najdes cosi prijatelne v detskom obchode s oblecenim na bulvari. A inak Lidl.

evittam
1. feb 2019

@anavipredam Suhlas uz s napisanym. Este Bonprix.

martyzpp
1. feb 2019

aj tu na bazári 🙂

ellieellie
1. feb 2019

Kindercentrum Solinky, Dubeň aj Aupark sú všetko jedna a tá istá predajňa, resp. predajca. Takže táto možnosť alebo obchod na Bulvári. Online H&M alebo Bonprix. Alebo si daj ušiť, čo chceš 🙂

kathhii
1. feb 2019

Ja som našla nejaké tehotenské veci aj v CaA - v Martinskom, ale myslím si, že v Žilinskom to bude podobné. Mali tam tepláky, nohavice, pár trićiek a sveter.
Ja som si veľa vecí kupovala cez internet.

domculik
1. feb 2019

@anavipredam a musia to byt tehotenske veci ? Ja som teraz pri druhom nosila iba leginy, niektore tehotenske, niektore normalne, plus nejaky vrsok, elasticky alebo volnejsi ale kazdopadne klasicky netehotensky, alebo saty netehotenske. Vzdy som pocitala, ze sa tam neskor musi vojst este par cm a pohodka. Je vela takych ackovych strihov alebo koselovych strihov, alebo naozaj aj pruznejsie tuniky, ktore sa daju pekne nosit v tehotenstve 🙂

kathhii
1. feb 2019

@domculik
Ja mám tieź niektoré veci normálne, ale také svetre, alebo bundy je problém zohnať pre tehotnú v 7-9. mesiaci.Takže tie som musela kupovať originál tehotenské. Športové veci na prechádzku mám požičané od manžela :D
Tu z bazára mám napr. zimnú bundu- stála pár eur a poslúži ako nová, tie tehotenské veci sa moc nezoderú...
Inak minule som kúpila tehot. tepláky v Kauflande...

domculik
1. feb 2019

@kathhii jj bundy jasne, ja som kupovala tiez z Bonprixuza dobru cenu, plus zopar legin ako som spominala vyssie, ale chcem tym povedat, ze vela veci sa da vyuzit aj netehotenskych. Napr. aj od manzela ako ty hovoris 🙂

kathhii
1. feb 2019

@domculik
V lete je to o dosť jednoduchšie. Švagriná mala termín v septembri a ona si tehotenské veci ani nemusela kupovať.
Teraz je ale ta moda super, lebo je naozaj veľa A strihov, kt. sa dajú nosiť.Ja som na začiatku 8. mesiaca a eśte stále sa zmestím do niektorých normálnych veci, len sa bojím, že sa mi rozgajdajú.
Najvaćśi problém bol z bundami- tie som mohla nosiť len do 4. mesiaca a potom mi to začalo byť malé, tak som si zapožiciavala kabáty a bundy od mamy...:D No a keď mi už ani to nebolo tak bazár z modrého koníka ma zachránil :D

domculik
1. feb 2019

@kathhii ano ja som to riesila obdobne, ved fakt tie bundy vynosis chvilku... sice ja tu moju prechodnu bundu z bonprixu som nosila aj pri prvom aj pri druhom, dokonca aj v zime, dala som pod nu hrubu mikinu a eno nuno 🙂. a co sa tyka tych normalnych veci - blba sprava je ze niektore z nich sa ti urcite rozgajdaju, ale mozes to vyriesit tak, ze po porode ostanes pribrata ako ja, takze to pekne vyplnis 😝😀😀😀