Tehotenstvo po ukončení dojčenia?

vedaatechnologia
17. jan 2019

Dobrý deň,

Už je to vyše mesiac, čo som prestala kojiť dcérku a s manželom sme sa začali snažiť o druhé babo asi druhý mesiac tomu je☺️ menzes som mala dostať 28.12. a stále nič, akurát som si 3 a 6.1. Robila test, no vyšli oba negatívne. Už pár dní spinim a mam také pocity akoby som to mala dostať. V utorok sa chystám k lekárke. Co si o tom myslite?

danyb
17. jan 2019

ak ti vyšli testy negatívne, je veľmi málo pravdepodobné žeby si bola tehotná.. neviem aký si mala cyklus počas kojenia, a ako dlho si kojila a či už si mala menzes, alebo ti len teraz niekedy začal, možno sa ti ešte neustálili hormóny, a možno ešte ani nezačala ovulácia, ťažko povedať z tvojich info.. ak máš odsledovanú ovuláciu a poznáš dĺžku svojej luteálnej fázy a podľa toho si mala dostať 28.12. menštruáciu, tak by ti test ukázal už riadne čiarky ak by si bola tehotná.. v každom prípade držím palčeky aby sa Vám čo najskôr podarilo 😘

sarinka2012
17. jan 2019

@vedaatechnologia Ahoj , ja len pridam skúsenosť mojej tety pri druhom tehotenstve. Tiež jej meškala, robila si test a bol negativny , potom dostala slabu menštruáciu a myslela si že ok, možno stres, prechladnutie a pod., nasledne o 3 tyzdne dalsi test a tiež negativny a dalšia menštruácia neprišla, tak skočila lekárke a tá že ste v 12tom týždni 🙂 takže koniec tretieho mesiaca a nevedela o tom, čiže možné je všetko 🙂 držím palce!

vedaatechnologia
autor
17. jan 2019

Malú som kojila 1 rok a 8 mesiacov. Menzes mi chodil pol roka po porode každý mesiac a teraz mi meska vyše mesiaca, takže uvidíme ☺️

vedaatechnologia
autor
21. jan 2019

Dnes som volala gynekologické a ona, ze keď nedostanem do konca mesiaca menštruáciu, tak mam prísť a to špinenie mohla byť aj slabá menštruácia. A spomenula, že testy tehotenské, že to je len orientačné, zaujimave😋

vedaatechnologia
autor
13. feb 2019

@sarinka2012 Bola som v piatok na krvi a povedala mi, že je to pozitívne, ale ze mi ešte zoberie krv na potvrdenie, že to je ešte veľmi skoro😍

sarinka2012
14. feb 2019

@vedaatechnologia tak dufam ze mozem gratulovat 🙂

vedaatechnologia
autor
14. feb 2019

@sarinka2012 zajtra idem na krv, ale asi ano🙂 dám vedieť 🙂