Tehotenstvo a pôrod počas pandémie 2020 - 2021 - dotazník

eva299
17. sep 2021

Milé mamičky a budúce mamičky.
Dovoľujem Vás osloviť a požiadať o vyplnenie dotazníka v rámci výskumu mojej BAKALÁRSKEJ PRÁCE.

Na účasť v dotazníku v nižšie uvedenom linku sú pozvané ženy, ktoré v období 2020-2021 rodili na Slovensku, alebo sú momentálne tehotné.
Cieľom je zozbierať dáta a informácie o skúsenostiach matiek so zdravotnou starostlivosťou a ich očakávania v prístupe k informáciám, ktorá by pomohla zistiť mieru zmien v zdravotnej starostlivosti o tehotnú ženu a rodičku v období pandémie.
Všetky údaje získané prostredníctvom tohto dotazníka sú dôverné a anonymné.

Dotazník nájdete na tomto linku:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeJphq...

Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za Váš čas.

sandyan
17. sep 2021

Vyplnene😇

alzbeta311
17. sep 2021

Hotovo

sasesoe
17. sep 2021

@eva299 neda sa mi oznacit, ze Nefajcim.
A porody v januar - marec 2021 pocitas za zimu 2020 alebo jar 2021?

eva299
autor
17. sep 2021

@sasesoe idem pozrieť narodenie dotazníka či tam nájdem chybu prečo neberie odpoveď o fajčení.
Čo sa týka obdobia do 20 marca 2021 ešte počítam za zimu 20.

eva299
autor
17. sep 2021

@sandyan , @alzbeta311 ďakujem

konikkon
17. sep 2021

@eva299 asi robis prieskum, nie výskum... Su to 2 rozdielne veci.

sasesoe
17. sep 2021

@eva299 pozeram, ze ten fotmular obcas blbne a kde tu niektoru moznost nejde oznacit, pomaha restart stranky, ale je to otravne...
Ale niektore otazky len tipujem, ze co asi pod tym myslis...
A v tej napr - vaginalny porod, ale vyvolavany, nasledne bez liekov, infuzii... ktore oznacit?

sasesoe
17. sep 2021

@eva299 Iné: asi tam cakas i nejaku idpoved, ale ndda sa tam pisat, aspon teraz mne.

Posledna otazka - jediny strach som mala z toho, ze budem separovana od dietata. A toto som nechcela, lebo uz som si to zazila pred koronou a bolo to zle (pocas noci boli deti na novorodeneckom a nosili ich len na dojcenie)

mima172
17. sep 2021

Hotovo, no neber to PROSÍM v zlom, skôr ako konštruktívnu kritiku (mám vyštudovaný MKT), no niektoré otázky a odpovede sú naozaj nešťastne volené. Chápem, že ide o kvantitatívny výskum, nie kvalitatívny, no aj tak by to chcelo lepšiu formu otázok a odpovedí. Tvoj školiteľ schválil takéto znenie dotazníka? Bola by škoda, keby získaš 100 vyplnených dotazníkov a potom ti školiteľ povie, že dotazník je pre účely BP nevyužiteľný.
Tiež som robila raz kvantitatívny výskum a tie otázky mi školiteľ vrátil asi 5x, kým bol spokojný a dovolil mi dat ten dotazník von.

eva299
autor
17. sep 2021

@mima172 ďakujem za odpoveď. Áno viem presne ktoré otázky myslíš. Pre mňa sú tiež komplikovane položené, no školiteľ si ich takýmto spôsobom opravil podľa svojich predstáv, takže mi už len zostáva dúfať že sa to bude dať spracovať.