Tefonáty, maily ohľadom bitcoin - podvod

lucik106
31. máj 2023

Ahojte, aj vás bombardujú telefonátmi a mailami ohľadom kryptomeny bitcoin? V zmysle, že máte v spoločnosti účet... Má s tým niekto skúsenosť? O čo im ide?

martinmmartin
31. máj 2023

no o co im asi ide.... mozes trikrat hadat. Potrebuju udaje o tvojom naozajstnom ucte

karolinakr
31. máj 2023

@lucik106 chcu vybrat peniaze z tvojho učtu a previesť na svoj

lucik106
autor
31. máj 2023

Však áno, to som pochopila len človek ich 1000krat pošle do prdele a oni zavolajú 1001.krat. Proste otravné, ako sa to dá stopnúť? V poslednom čase vyvolávajú aj 3-4x do týždňa.

liljana
31. máj 2023

Cislo ulozit ako nedvihat a ak zavolaju z noveho, vzdy hned polozit. Prestane ich to bavit.

lucik106
autor
31. máj 2023

@liljana dúfam

maranco
31. máj 2023

@liljana tie čísla z ktorých "volajú" môžu byť sfalšované a zakaždým môžu volať z iného náhodného čísla
Ak má človek čas, môže sa s nimi naťahovať, hrať sa na blbého, a oberať ich o čas ktorý by venovali skutočnej obeti.

karolinakr
31. máj 2023

ja som mala predchvilou hovor z cisla, kt.bolo blokované podobné, tak to budu ti istí... a baličky z pošty mi už chodia 2 roky, môžem blokovat, kolko chcem...

mamatroch
31. máj 2023

@lucik106 mne volali tiez a to tam ani ucet nemam 🤷 a nakoniec to skoncilo tak, ze ta "rozkosna deva" nakricala na mna, ze naco dviham nezname cislo, ked nemam o nic zaujem 🤦 ...akoze sorry, ja som ich neprosila, aby mi volali, ale tak riesime milion veci u lekarov, mohli volat zo skolky / skoly, ze sa nieco stalo, tak snad nebudem cakat, kym mi poslu oznamenie postou... Proste su situacie, kedy clovek dviha aj nezname cisla...

mamatroch
31. máj 2023

@lucik106 jednych z nejakej poistovne, co mi ponukali produkty, som sa zbavila tak, ze ked sa uz nedali odbit a stale dookola "a kedy vam teda mozeme zavolat?" (Evidentne slovo Nikdy nechapali), zacala som im ja rozpravat: "viete, teraz som na ihrisku s detmi, to nemozem, o taku hodinku pojdeme domov, dam detom obed, mozno aj pracku medzitym nahodim, asi aj maleho bude treba prebalit, lebo bude pokakany..." a x inych veci a nakoniec som sa spytala, ako sa citi, ked mu niekto rozprava stale dookola veci, ktore ho vobec, ale ze vobec nezaujimaju... Viac som o nich nepocula 🤣

lucik106
autor
31. máj 2023

@mamatroch 🤔😉

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maranco
11. aug 2023

Čtyři měsíce se muž (62) z Břeclavska domníval, že čile a především úspěšně obchoduje s kryptoměnami. Reagoval totiž na internetový inzerát fiktivní investiční společnosti. Nakonec ovšem místo zisku přišlo kruté vystřízlivění.
https://www.blesk.cz/clanek/regiony-brno-brno-k...