Ťažná tyč na bicykel

meluela
30. mar 2021

Ahojte, akú s tým máte skúsenosť? Dá sa s tým normálne jazdiť? Ďakujem za skúsenosti a rady 🙂

vikusjk
30. mar 2021

@meluela kupili sme to v Decathlone, ked mala dcera 5 ci 6 rokov, dostala vtedy svoj prvy vacsi horsky bicykel. Neviem, ako to funguje na malych bicykloch s malymi detmi, ale pre nas to bol des. Skusili sme raz a hned sme to odmontovali dole a vratili do obchodu.

simsalabim
30. mar 2021

@meluela my sme mali a bolo to super super super. Dcera mala maly bicyklik, tiez to predne koleso vo vzduchu. Velmi vela vyletov sme tak urobili. Za mna top.

meluela
autor
30. mar 2021

@simsalabim a mali ste ten teleskopicky trail gator alebo angel peruzzo?

simsalabim
30. mar 2021

@meluela myslim, ze trail gator... uz to bolo davno, ale nejaky gator v nazve bol.

vlada41
30. mar 2021

my sme to mali pozicane a des, maly ktory vedel bicyklovat, bol z toho na nervy. S druhym synom jazdime na takej speci bungee gume a s tym ho vytiahneme na akykolvek kopec. za nas ovela lepsie.

janaceh
30. mar 2021

@meluela my máme toto a spokojný sme aj dcérka

meluela
autor
30. mar 2021

@janaceh to vyzera super 🙂 ale to uz bude zrejme take drahsie riesenie .. my uz mame 12tku bicykel, tak asi pojdeme skor do tej tyce

meluela
autor
30. mar 2021

@vlada41 moja este nevie bez koliesok a s motivaciou slapat je to tiez take poslabsie

janaceh
30. mar 2021

@meluela no áno je to drahšie ako ta tyč ale v lete som tu pri nás videla jedného otecka s dcérkou mali tiež tyč a jazdili skoro stále takže asi spokojný, sú

lucik194
30. mar 2021

my sme mali gator a bola to super vec, odjazdili sme na tom stovky km

@meluela ale tyc nemoze byt s bikom s kolieskami pomocnymi, to sa vylucuje.

ked uz su baby vacsie, mame este teraz extra gumu, muz mladsiu do strmaku potiahne aj vdaka gume

meluela
autor
30. mar 2021

@lucik194 aha .. takze musi najskor vediet bez koliesok bicyklovat?

lucik194
30. mar 2021

@meluela ano, lebo tie kolieska zavadzaju, vsade v navodoch to bolo napisane, proste to zavadzia....
ono hlavne aky ma bike aku velkost? lebo napr na 12 na najmensi to nedas, pretoze dieta bude v sialenom sklone

simsalabim
30. mar 2021

@meluela nemusi vediet bez koliesok, ta tyc ju drzi. Ake ked byciklik odpojis a chces, aby sla sama a bez nich nevie, musis ich namintovat.

meluela
autor
30. mar 2021

@lucik194
@simsalabim
myslela som ze 12tku ale pozeram ze asi 14tka to bude

luccija
30. mar 2021

@meluela je to super vec, ale pozor, lebo sa naučí, že ju ťaháte a nebude mať motiváciu bicyklovať😀

meluela
autor
30. mar 2021

@luccija vies co, ja som sedela na bicykli 2x za poslednych 10 rokov .. takze cokolvek mi umozni sadnut na bicykel bude vyhra 😀

lucik194
30. mar 2021

v pohode dieta to berie ako pomoc, rovinku tahali baby same, do kopca sme pomahali

luccija
30. mar 2021

@meluela tak to áno😆aspoň ju motivujte, že musí pedalovat pomáhať nech si rýchlejšia😉

duratlicka
26. aug 2021

@meluela Asi dva roky sme používali trail gator, lebo malá nevedela moc dobre bicyklovať a staršia chcela ísť rýchlo. Fakt je, že bola taká lenivšia, ale teraz má skoro 7 a ide už pekne sama. Prešla s nami 15 km po cyklotrase bez mrnčania a zaostávania. Takže za mňa super. Len daj pozor na to, že musíš s ňou ísť na tyči väčším oblúkom. Ja som párkrát malú o krík šuchla😁

cirminka
8. aug 2022

Dobrý deň, rada by som obnovila tému, chcela by som aj ja vyskúšať trail gator so 6r synom, kvôli diagnoze ma problém s hrubou motorikou. S pomocnymi kolesami uz ako tak ide, bez toho isto nedá, skusila by som ďalší krok bez nich, len aby mal ten pocit bez nich ale predsalen istotu, ze nespadne. Na 16 bicykel uz je predne koleso na zemi? Bolo by fajn, keby nebolo naklonené do vzduchu. Ďakujem